funko fusion

Poszukuję pewnej gry...

  • Thread starter Thread starter Biafra
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Biafra

Gość
Witam.
Szukam gry, w którą grałem jak byłem bardzo mały. Pamiętam jak razem z kuzynem graliśmy w tą grę jeszcze na takim starym komputerze-monitor cegła itd.
Była to gra jak dobrze pamiętam że chodziło się takim małym zielonym smokiem/albo krokodylem. Konkretnie nie pamiętam co to było, chyba krokodyl xD i wiem ze tam była ta postać i jakieś się monety zbierało,zabijało bossy, wiem tez że często chyba była lawa. nazwa chyba zaczynała się coś na "Crok" albo "croc" coś takiego... Jeśli ktoś pomoże znaleźć będę bardzo wdzięczny hyhy ^^
 
Takie coś?

29776-2.jpg
 
Tak Chamidło to to ! :D Podasz nazwę?
@ edit : a dobra kolega wyżej podał ..DZIĘKI !
 
To były czasy jak w to grałem ^^ Trzeba Chyba uruchomić znów :) Dzięki wielkie...
 
hahahha ja w to gralem na playstation 1 chyba w 1998r xD

przeszedłem całe o ile pamietam, nawet raz zlapalem buga i bylem niesmiertleny <3

ile wspomnien ^^
 
:D mistrzowska gra ;D
ja jeszcze ciupałem w Chip & Dale na pegazusie :D
Kupiło się pega od rusków na placu i jazda :D
 
Ashuan napisał:
:D mistrzowska gra ;D
ja jeszcze ciupałem w Chip & Dale na pegazusie :D
Kupiło się pega od rusków na placu i jazda :D

W tego cropa czy croca nie grałem, ale Cip i Delj na pegazusie... klasyk ;D jeszcze miałem myszke majka na pegazusa i alladyna na ps1. :d (na kompie miałem tylko chicken aliens i mambe :d)
 
Cześć! Wygląda na to, że szukasz gry zatytułowanej Croc: Legend of the Gobbos. To platformówka z 1997 roku, w której głównym bohaterem jest zielony krokodyl o imieniu Croc. Gra wyróżniała się zdobywaniem kryształów, walką z bossami oraz unikaniem lawy. Mam nadzieję, że to jest gra, której szukałeś!
 
Back
Do góry