funko fusion

Poszukuje gry !

  • Thread starter Thread starter Tymbarkowa ;3
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
T

Tymbarkowa ;3

Gość
Hej wszystkim !
Poszukuje gry w którą grałam jakieś 9-10 lat temu. Chodziło w niej o to, ze jeździło się takimi samochodzikami z wybraną przez siebie postacią (pamiętam, że te postacie były takie śmieszne) na poszczególnych trasach. Można było zbierać różne bonusy, które spowalniały przeciwników (jakieś miny sie zostawiało etc).
Bardzo zależy mi na nazwie tej gry gdyż chciałabym powrócić do czasów dzieciństwa i zagrać w nią znowu z przyjaciółką jak za dawnych lat :)
z góry dziękuje za wszelaką pomoc :)
 
Z tego pierwszego postu mi się wydaję, że to będzie ta gra z liskiem..Nie jestem jednak pewien i nie dałbym sobie za to ręki uciąć :D Nie pamiętam tej nazwy ale tak jakby przez mgłę pamiętam, że to chyba było właśnie to :) tak dobra gra, chyba każdy w nią grał :D
 
Crash Team Racing z PSone?
playstation-57267-21408454981.jpg

maxresdefault-5.jpg
 
Najlepsza wyścigówka ever and forever :) w nią nawet nasze dzieci i wnuki będą grały. U mnie mój kuzyn co ma teraz powyżej 30lat też w to grał i to nieźle łupał. Takie gry stają się ponad czasowe tak samo jak wykonawcy muzyczni tacy jak Elvis, Michael Jackson..
 
Hej!

Z tego, co opisujesz, wydaje mi się, że gra, której szukasz, to Micro Machines. Była to popularna seria gier wyścigowych, w której sterowało się małymi samochodzikami na różnych trasach z przeszkodami. Postacie były dość zabawne i można było zbierać bonusy, jak miny, które spowalniały przeciwników.

Inna gra, która przychodzi mi do głowy, to Mario Kart, gdzie również wybierało się postacie i zdobywało różne przedmioty do spowalniania przeciwników, choć postacie w Mario Kart są dobrze znane z innych gier Nintendo.

Jeśli żadna z tych gier to nie jest to, czego szukasz, daj znać, postaram się pomóc dalej!
 
Back
Do góry