funko fusion

Poszukuję gry - kryminalna, detektywistyczna

S

SeanPrice

Gość
Witam,
Jest to moja pierwsza aktywność na tym forum więc w razie gdybym zrobił coś źle- proszę o wyrozumiałość:)

Poszukuję gry, w którą... nigdy nie grałem:) Przez kilka lat (2008-2014) w ogóle wyłączony byłem ze świata gier, gdyż grałem ledwie w moją ukochaną Fifę 07 i GTA: SA i tyle mi wystarczało do szczęścia.
Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje gra (PC) o fabule zawierającej takie elementy jak: tajemnica (np. morderstwa czy przeszłości) w jakiejś społeczności (wieś, rodzina), którą należy rozwiązać poprzez dedukcję, rozmowy z postaciami, łączenie faktów w spójną całość, etc.? Grałem niegdyś w jedną z części CSI ale można ją było przejść przez ślepe klikanie w ekran licząc, że trafi się w jakiś przedmiot powiązany ze śledztwem... Nie o to mi chodzi teraz;)
Mam nadzieję, że zrozumiale opisałem obiekt moich "poszukiwań":)

W razie pytań, postaram się bardziej sprecyzować tę "mityczną" grę.

Z góry dzięki i pozdrawiam!
 
Poleciłbym Ci serię Phoenix Wright: Ace Attorney, ale wyszła ona na konsolki DS/3DS. Jak nie masz nic przeciwko emulacji oraz grafice lekko słabszej to polecam ;)
Phoenix Wright Ace Attorney są to gry o obrońcy sądowym, w dalszych etapach szukasz dowodów, rozwiązujesz zagadki, łączysz wszystko odpowiednio. Wymagany język angielski i dokładne czytanie tego, o czym gadają. Polecam wszystkie odsłony, czyli 3 o Phoenixie, 1 o Apollo Justice, oraz 1 o Milesie Edgeworthcie z DSa. 3DSa nie da się jeszcze emulować w stopniu pozwalającym na rozgrywkę.

Jeszcze na DSie było świetne 999 z tego typu gier ;)
 
Back
Do góry