funko fusion

Poszukuję gry ,do której nie pamiętam tytułu

P

Pasiiek

Gość
Witam, tak jak w tytule wątku poszukuję gry do której nie pamiętam nazwy.
Postaram się wypisać wszystkie szczegóły, które zapamiętałem z czasu kiedy jeszcze w nią grałem.

-Gra nie jest nowa i pochodzi co najmniej z przed 2008 roku.
-Jest to gra strategiczna obsadzona w czasach średniowiecza.
-Możliwe jest wznoszenie budynków, szkolenie armii i budowanie okrętów.
-W grze trzeba zbierać surowce (na pewno złoto, występujące w kopalniach).
-Jedynymi budynkami, które bardziej szczegółowo zapamiętałem to szkoła/akademia/uczelnia, w której można prowadzić badania oraz farma na której środku stoi młyn otoczony zbożem.
-Jednostki, które na pewno występują w grze to żołnierze z muszkietami oraz armaty.
-Typy okrętów które istnieją: nie uzbrojony transportowiec przenoszący jednostki przez wody, szybki mały nie uzbrojony (z tego co pamiętam) statek zwiadowczy, wielki okręt strzelający wielką salwą pocisków jednocześnie, duży statek wystrzeliwujący szybko po 1 pocisku co około pół sekundy.
-Oraz szczegół do którego nie jestem pewien ale możliwe, że gra była przeznaczona na Windows Vista a na nowszych nie działała lub występowały błędy.
 
Moje pierwsze skojarzenia to seria gier "Age of Empires" lub "Empire Earth". Szczególnie "Age of Empires III" pasuje do Twojego opisu, ponieważ zawiera okręty, armaty oraz żołnierzy z muszkietami. Ta gra została wydana w 2005 roku, co również pasuje do Twojego opisu. Jednakże, nie jestem pewien odnośnie gry ma problemy z nowszymi systemami operacyjnymi, chociaż mogło to mieć miejsce na początku, teraz dostępne są różne patche i aktualizacje naprawiające większość błędów. Proszę sprawdź te tytuły i daj znać, czy któryś z nich wydaje Ci się znajomy.
 
Back
Do góry