Poszukuję gier!

E

Event

Gość
Trzeba zacząć zmieniać swoje życie, nie chcę być uznawany za gimbusa zapatrzonego tylko i wyłącznie w minecrafta. Szukam też dlatego gier LOGICZNYCH, najlepiej powiązanych z akcją. Najlepiej, by gra miała dość długą fabułę. Grafika nie musi być doskonała, tylko czytelna. Spryt i podstęp, czyli to czego oczekuję grając :>
 
To ,że grasz w minecrafta to nie znaczy ,że jesteś jakimś tam gimbusem.
Gimbusa poznaje się po pisowni i zachowaniu.
Graj sobie w co chcesz.
Rigonauts,Portal 2,Unmechanical,Splice,Gateways Aura: Fate of the Ages,Crazy Machines 2,Magic: The Gathering Battlegrounds. Może z któryś wymienionych prze ze mnie tytuł cie zaciekawi.
 
No wiesz gry wydają się ciekawe, ale fabuła ; / Zbyt krótka jak dla mnie ; / Wolałbym coś raczej dłuższego.
 
Może gra Limbo? Wpada mi jeszcze do głowy gra Prince of Persia ,ale to gra bardziej zręcznościowa.
Może Assasyn z tego wiem wymaga też sprytu nie małego czy nawet zręczności by przejść nie które misję na 100 procent.Momentami robi się nie bezpiecznie też pewnie zapewni mały dodatek akcji. Fabuła jest dość długa.
Znalezienie długiej gry logicznej to jest problem, bo najdłuższe fabuły występują w RPG np Dragon Age.
Jeśli te gry odpadają to już nie wiem.
Może mógłbyś podać przykładową grę w jakimś iść kierunku może pomoże.
 
Marian111 napisał:
To ,że grasz w minecrafta to nie znaczy ,że jesteś jakimś tam gimbusem.
Gimbusa poznaje się po pisowni i zachowaniu.
Graj sobie w co chcesz.
Rigonauts,Portal 2,Unmechanical,Splice,Gateways Aura: Fate of the Ages,Crazy Machines 2,Magic: The Gathering Battlegrounds. Może z któryś wymienionych prze ze mnie tytuł cie zaciekawi.


Cześć Lipton. Jesteś bardzo wytrwały :D wczoraj pisałeś, że masz inne rzeczy do roboty aniżeli siedzenie tutaj, więc po co napieprzasz te konta ciągle?

Co do tematu. Ostatnio przeszedłem bardzo fajną, lekką i dostarczającą dużo zabawy grę - sąsiedzi z piekła rodem. Stara gierca. W niektórych momentach zmusza gracza do główkowania.
 
Coś co ma długą fabułe fallout 3 i dodatki:D polecam fajnie się gra bardzo ciekawe lokacje oraz przygoda która zapewni ci świetną zabawe na kilkadziesiąt godzin!
 
Assasynów polecam każdemu xD. Czasami trzeba się namęczyć jak nie wiem co, ale wciąga strasznie. Fabuła jest ciekawa. A co do tematu to może Amnesia? Horrorek, ale trzeba przy nim pomyśleć, żeby niektóre rzeczy poprzechodzić, zresztą tak samo jak Silent Hill czy Blair Which (chociaż to starsza gra).
 
Mysza napisał:
Co do tematu. Ostatnio przeszedłem bardzo fajną, lekką i dostarczającą dużo zabawy grę - sąsiedzi z piekła rodem. Stara gierca. W niektórych momentach zmusza gracza do główkowania.

Grałem w obie części tej fascynującej gry :> Przyznam, że niekiedy było ciężko :>
M_Ozg napisał:
Coś co ma długą fabułe fallout 3 i dodatki:D polecam fajnie się gra bardzo ciekawe lokacje oraz przygoda która zapewni ci świetną zabawe na kilkadziesiąt godzin!

Nie skorzystam z tej gry. ;/

Evelyn napisał:
Assasynów polecam każdemu xD. Czasami trzeba się namęczyć jak nie wiem co, ale wciąga strasznie. Fabuła jest ciekawa. A co do tematu to może Amnesia? Horrorek, ale trzeba przy nim pomyśleć, żeby niektóre rzeczy poprzechodzić, zresztą tak samo jak Silent Hill czy Blair Which (chociaż to starsza gra).

Grałem, ciekawe :>

Ciągle mnie coś ''korci'' by zagrać w wiggles, zawsze je lubiłem xd
 
Załatw sobie wszystkie części Atlantisa. Prześwietne, obłędne przygodówki. Do tego chyba jedne z najtrudniejszych z tego gatunku.
 
Jak lubisz mroczne klimaty, to zagraj w Fahrenheit. Gra z naprawdę głęboką, nieliniową fabułą i mnóstwem wgłębiania się w psychikę kierowanych postaci. Także przygodowa, lecz oprócz zagadek jest tam też sporo akcji.
 
Właśnie nie chciałbym mrocznych klimatów, nie bardzo mi to pasuje ;/ Najlepiej, żeby to nie był tylko 1 bohater ;>
 
Tomb Raider może? Te starsze (do Legend) były dużo bardziej nastawione na zagadki niż na akcję.
 
A zaskoczę. W Dark Earth grałeś? Bardzo świetna przygodówka rozgrywana w post-apokaliptycznych realiach (pomimo swiata wyglądającego jak z powieści fantasy, akcja dzieje się kilkaset lat po wojnie nuklearnej). Pełno w niej zarówno zagadek do rozgryzienia jak i okazji do ponaparzania się na miecze i postrzelania.
 
Cześć! Rozumiem, że poszukujesz gier logicznych, ale z nutą akcji. Mam dla Ciebie kilka sugestii, które myślę, że mogą Ci się spodobać.

The Talos Principle: To gra logiczno-eksploracyjna, która stawia Cię w roli robota rozwiązującego różne zagadki. Fabuła jest dość intrygująca i zapewni Ci wiele godzin zabawy.

Portal 2: Kolejny tytuł, który łączy elementy akcji z logicznymi zagadkami. W tej grze będziesz korzystać z tzw. portalów, aby przechodzić przez różne poziomy. Fabuła Portal 2 jest jedną z najbardziej zapadających w pamięć w historii gier wideo.

The Witness: Jest to gra typu open-world, gdzie musisz rozwiązywać różnorodne zagadki, aby odkryć tajemnice wyspy. Gra ta może być nieco trudniejsza, ale jej piękno i tajemniczość z pewnością Cię nie zawiodą.

Wszystkie te gry łączą w sobie elementy logiczne i akcji, co powinno idealnie spełniać Twoje oczekiwania. Cieszę się, że postanowiłeś poszerzyć swoje horyzonty, jeśli chodzi o gry i mam nadzieję, że te propozycje Ci się spodobają!
 
Back
Do góry