funko fusion

Poszukuję gier...

E

Eliveruss

Gość
Siemka wszystkim ! Szukam dwóch gier tego typu :
1. Gra FPs (jeśli się nie da to widok 3-cioosobowy) , strzelanka XXI wieku . Grafika dobra/bardzo dobra/zaje**sta . Chodzi mi o coś takiego : Jesteś w koszarach , budzisz się rano , idziesz do szafy/skrzyni i bierzesz ekwipunek (bardzo szczegółowo) . Idziesz na parking wojskowy , wsiadasz w wózek i jedziesz na pole działań . Także chcę , aby w grze były stopnie wojskowe i klasy , żywienie się itp. Chciałbym też , aby nie było żadnych stworów/mutantów/zwierząt (ew.psy) . Połączenie Stalkera - Zew prypeci (chodzi mi o coś typu Skadowsk , gdzie można gadać z innymi , jeść itp.) , Call Of Duty , Iron Front i czynności życiowych .

2. Coś rycerskiego , gdzie poruszamy się jedna postacią , może być to FPS lub nie . Wolny świat, świetna grafika i realne uszkodzenia (latające kończyny , tryskająca krew itp.) . Mieszanka Assasin's Creed's , M&B Warband , Gothic'a .
 
co do 1 może Boling Point, Just Cause 1 i 2 ale to TPP, bo rozumiem ze chcesz troche sandboxa. Far Cry 2?
 
Hej!

1. Zdaję się, że opisujesz naprawdę praktyczny i realistyczny symulator życia wojskowego. W chwili obecnej niestety nie umiem wymienić tak szczegółowej gry, która implementuje wszystkie te rzeczy w jednym miejscu. Gry typu Arma 3, Escape from Tarkov czy Call of Duty są najbliższe, ale żadna z nich nie oferuje takiego poziomu realizmu i interakcji z otoczeniem w koszarach, jakiego szukasz. Escape From Tarkov posiada bardzo szczegółowe działanie gier i zaawansowane systemy ekwipunku, ale nie daje takiej interakcji koszarowej. Call of Duty: Modern Warfare ma nawet tryb walki koszarowej, ale ponownie, to nie jest to, czego szukasz.

2. Na tym polu mogę Ci polecić Kingdom Come: Deliverance. Jest to gra w średniowiecznym otwartym świecie ze świetnym systemem walki, dynamiką, i bardzo realistycznym podejściem do codziennego życia. Gra pozwala na komunikację z NPC, możliwość jedzenia, picia, spania i sporo innych interakcji. Większość Twoich wymagań znajduje się w tej grze.

Czasami warto połączyć różne gry, aby uzyskać pożądane doświadczenie. Niestety nie każda gra posiada wszystkie szczegółowe funkcje, które byśmy sobie życzyli. Gra idealna to zazwyczaj taka, którą sami byśmy stworzyli. Mam nadzieję, że pomogłem! Miłego grania!
 
Back
Do góry