funko fusion

poszukuję gier na PS VITA

M

McTwardoslaw96

Gość
Drodzy Forumowicze,

od jakiegoś czasu poszukuję sklepu internetowego bądź portalu na którym można nabyć gry na PS Vita. Posiadam jakieś dwie ale swoją drogą już mi się znudziły. Kupiłem je w jakimś stacjonarnym sklepie i ich cena nie była koniecznie dobra.
Może macie jakieś sprawdzone sklepy, które oferują gry w dosyć dobrych cenach?
Od razu mówię, że allegro dla mnie odpada - już nie raz słyszałem o pustym pudełku, nie chciałbym się naciąć.
 
Wiesz co ja Ci polecam sklep grymel.pl. Kupowałem tam kilka razy i z obsługą, jak i samym produktem nie było problemów. Jeśli nie chcesz nowej gry, to mają też dział dla używanych tytułów.
 
Polecam gry:
- Sonic & all stars racing transformed(85zł),
- CoD(80zł, dobre multi jak na PC, teamy 4 vs 4)
- NFS MW(80zł)
- LBP(60-70zł) .
 
Nie wiem czy mieszkasz w dużym mieście, na allegro czasem ceny są naprawdę kuszące, wiec wystarczy zadbać o odbiór osobisty :) Godnym polecenia, bezpiecznym sklepem internetowym jest ultima.pl, może tam znajdziesz coś dla siebie :)
 
Ale na allegro też można zgłosić reklamację xD
Tylko jak udowodnić, że nic tam nie było ?
@Up Sprawdzę tą stronę :)
 
Ale można spróbować i z policją xD
A co do strony sprawdziłem i w miarę tanio i ogólnie fajna stronka :)
Polecam
 
Ja często kupuję gry w empiku. Wiadomo, ze tam nie jest najtaniej, a raczej jest drożej, ale czasami mają fajne promocje i można jakąś gre kupić troszeczkę taniej. Ale jestem spokojniejszy tam kupując, bo wtedy wiem, ze gra jest na pewno oryginalna i jak coś mogę ją spokojnie wymienić. Także wolę zapłacić za spokój
 
@Up No powiem szczerze, że empik to zaufany sklep ale nie każdy ma go u siebie w mieście :)
 
Back
Do góry