funko fusion

Poszukuje dobrej gry MMORPG

M

mrok

Gość
Jak w temacie. Od kilku miesięcy poszukuję dobrego mmorpg'a. 3D, albo 2D bez różnicy. W klimacie fantasy, tylko nie fantasy japońskie. :D Grałem w takie gry jak:

WoW,
Swort,
Aion,
Tibia,
Runs of magic,
Allods,
Age of conan,
Kal online,
Knight online,
Metin,

Bardzo ucieszyła by mnie pomoc. Najlepiej jakby ta gra była w klimacie europejskiego średniowiecza. :)
 
Jest możliwość zakupienia tylko klucza do gry? Z tego co patrzyłem wersja pudelkowa kosztuje około 150zł. Fajnie byłoby też wcześniej przetestować.
 
Ja zazwyczaj patrzę na znane serwisy z programami ( przykładowo: instalki.pl ), czy nie można znaleźć jakieś darmowej gry, która ma wyśmienite oceny, fajnie się w nią gra. Polecam najpierw znaleźć coś darmowego, jeżeli nie ma, to już nic innego niż - kupować :3
 
Wszystkie toplisty, rankingi mam za soba. Dlatego skierowalem sie z pytaniem na forum z nadzieja na znelezienie czegos niszowego. Zastanawiam sie nad tym GW2, faktycznie ta gra jest taka dobra?
 
Nie kupuj GW2 - strata kasy. Już lepiej znaleźć coś darmowego i pykać. Jeżeli masz możliwość to przetestuj sobie skoro tak się napaliłeś, ale pamiętaj, że szału nie ma. System pvp jest tragiczny, WvW może jest innowacyjny, ale co to za radocha gdzie biegniesz w bandzie i nawalasz się z drugą bandą w ogromnej ciżbie i bez namysłu. Kolejnym minusem jest brak healera. To tak, jakby w wyścigówkach jechać cały czas prostą drogą - można grać, ale po jakimś czasie traci to sens. Kupiłem pudełko przed premierą, pograłem chyba z miesiąc naprawdę z wypiekami na twarzy, a teraz płyta leży i jest zakurzona. Moim błędem było to, że wcześniej słabo przestudiowałem szczegóły odnośnie rozgrywki, czego teraz strasznie żałuję. Trailery, opinie oparte na pogłoskach czy inne "medialne zabiegi" mnie do tego skłoniły i teraz płaczę cichutko w kąciku za moimi dwiema setkami zł :/
 
Myślę i myślę i nie mogę wymyślić. Prawdopodobnie wrócę do SWOTRA, jedyna gra która jakoś na dłużej mnie wciągnęła w ostatnim czasie z MMORPG. Zgłosiłem również swoje podanie do WILDSTAR na testowanie bety. Bardzo ciekawie się zapowiada jak na razie ta gra.
 
Back
Do góry