funko fusion

MMORPG Poszukiwania gry

C

Cesash

Gość
Witam wszystkich,
Tak jak w temacie piszę do was z prosbą o pomoc i doradzeniu mi nowej gry przy której mógłbym spędzić długie weekendy. Moim głównym wymaganiem jest liczba graczy i społeczeństwo. Szukam jakiejś gry, gdzie gra więcej niż 10 osób na krzyż, nie muszą być serewy oblegane żebym nie mógł się zalogować, gdy chcę, ale żeby była przyzwoita liczba graczy.
Takim drugim moze nie wymaganiem, ale atutem to gdyby gra bazowała na dungeonach, wspólnym biciu bossów i na rajdach/walkach o zamek itp z innymi nacjami, do tego też potrzebni są ludzie.

Myślałem nad vindictus, lecz gra jest dosyć stara i nie wiem czy znajdę jeszcze ludzi na serwerach ( nigdy nie grałem)
Podobnie z neverwinter, widziałem sporo let play z tej gry, lecz teraz wydaje mi się ona bardzo zapomniana przez ludzi. (nie grałem)
Bardzo podoba mi się guild wars 2, ma bardzo dużo aspektów które mnie ciekawią, lecz podstawka chyba jest bardzo ograniczona i zeby bawić się w 100% trzeba kupić grę (nie grałem)
Aion... grałem, fajna gra i w ogóle, lecz jest dosyć ciężka dla nowych graczy oraz community nie jest zbyt przyjazne
Te gry które podałem wpadły mi w oko, lecz proszę o WASZE SUGESTIE innych gier lub doradzenie mi o którą warto zahaczyć.
 
Polecam Wizard101 gra Mmorpg
W grze wcilasz się w czarodzieja, który zaczyna uczyc się w wybranej szkole magii. Ma zadania do wypełnienia niekiedy walki z bossami, walki z innymi graczami lub mniej wymagającymi potworami.
 
Back
Do góry