funko fusion

MMORPG Portal dla Postaci z Gier

I

Ifgard

Gość
Witam wszystkich,
wiem, że jestem nowy ale mam do was takie pytanie ponieważ Gaming i ogólnie e-sport bardzo mocno się rozwija na świecie i w polsce rózwnież.
Będąc na imprezie w łodzi "Startup Weekend Łódź" przedstawiliśmy swój pomysł jakim jest- Portal społecznościowy dla postaci z gier.

Ponieważ zauważliśmy problem gdy sami spędzaliśmy bardzo dużo czasu w grze, że po wylogowaniu z niej traciliśmy kontakt ze znajomymi postaci, czy tym co się obecnie dzieje na serwerze na którym gram. Przepadały mi eventy itp.

Dlatego chcemy skupić środowisko graczy gier online (na początku), gdzie rozwijamy swoją postać tylko i wyłącznie pod nickiem jaki sobie wymyślimy. Chcemy dać miejsce gdzie ludzie będą mogli sobie publikować posty z nowych osiągnięć, ciekawych eventów czy tego jaki sprzęt posiadamy lub właśnie zdobyliśmy. Możliwość tworzenia klanów zapisywania najważniejszych nadchodzących wydarzeń czy innych potrzebnych narzędzi do wspólnej gry.

I chce podyskutować co o tym sądzicie i jak wy to byście widzieli?

Zapraszam do dyskusji, pozdrawiam!
 
Pomysł ciekawy.
Tylko czy będzie zapotrzebowanie na takie serwis? Gildie/klany często mają swoje fora/strony/grupy.
Trzeba by było przeprowadzić ankietę na większa skalę.
 
Back
Do góry