funko fusion

MOBA Porozmawiajmy o LoLu: Zachowanie

Siemka wszystkim, pod tym postem napiszcie wasze spostrzeżenia na temat zachowania niektórych graczy Ligi. Piszę ten temat, gdyż grając dzisiaj SoloQ byłem świadkiem kłótni. Gracze ciągle obrzucali się błotem, w końcu rozmowa skończyła się tym, że nasz top laner napisał naszemu junglerowi "Podpalę ci dom" , po czym nasz jungler dodał "Życzę ci, aby twoja rodzina zdechła na ebole" . Po tym mecz zastanawiałem się, czemu ludzie piszą tak straszne rzeczy, przecież to tylko gra, a nie prawdziwe życie.
Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.
Pozdrawiam Przemek :D
 
Są to typowe gimbusy.
Może nie znam się na tej grze, lecz na ludzkiej psychice, troszeczkę :)
Jest to gimbus, który dostaje jakiegoś bólu dupy, że przegrał mecz, ktoś go prześcignął w statach etc.
Moim zdaniem mają po 12/14 lat.
W tym wieku każdy tak zrobi, chyba że znajdzie się naprawdę mądry człowiek który ma taką psychikę że nie bał się NIGDY CIEMNOŚCI, KLAPSA, POTWORÓW POD ŁÓŻKIEM i wszystkiego co straszne :/


Pozdrawiam Mieszko Zerowy :)
 
@ 2up
Hola hola ....
Groźby karalne, są karalne .... :S
Mogę Cię reprezentować w sądzie!!!
Znam się na prawie i paragrafach :D

@up
Pisałem Ci, tylko taki żarcik :P
 
Co fakt to fakt. Około 2 lat temu jak się zaczynało grać to tego nie było, 4x honorów po meczyku to była normalka, przez to mam ich teraz ponad 500(wszystkich razem). A teraz, społeczność jest taka że łatwiej dostać 4 reporty niż 4 honorki. Jak dostaniesz 1 po meczyku to jest dobrze.
 
Ja też tak miałem , gram na jungli nasz support zginął a adc poszedł trollowac , support napisał , że zabije mu rodzinę to poszedł na afk'a. Z takimi ludźmi nie da się grac.
 
Back
Do góry