funko fusion

Problem Porblem z CSGO

Status
Zamknięty.
Witam, od pewnego czasu mam problem z csgo. Chodzi o to, ze kiedy odpalam gre i chce sobie zagrac niezaleznie co (mm,faceit,esl,pvpro lub inne ligi) po ok. 30 minutach csgo zaczyna zacinac. Z 300 fps spada do 150-100 przez co sie nie da grac. Patrzylem na temperatury procka oraz karty i jest wszystko git (takie same temperatury jak przed problemem) Sterowniki mam nowe. Antywirus nie wykryl zadnego wirusa. Robilem spojnosc plikow (wykryl 1 zly plik to go zaistalowalem). Zrobilem reinstal csa na inna partycje (z C na J). Jak narazie nic nie pomoglo, a spadki wystepuja po tych kilkudziesieciu minutach ;/
Proszę o pomoc.
 
Podaj jeszcze dokładnie te temperatury, jakie wyczytujesz, i jakim programem...
Steam Cloud wyłączysz w właściwościach gry na Steamie. Potem w folderze gry, folder "cfg" przenosisz gdzie indziej tak, by gra wystartowała na czysto, i sprawdzasz czy dalej to samo.
 
Podczas gry na Radeonie mam od 59C do 61C wiecej nigdy nie mialem
Ok zaraz tak zrobie
PS zrobilem przywracanie systemu o jakies 15 dni poinstaluje szybko sterowniki nowe uzyje ccleanera,adwcleanera oraz avasta i zobacze czy smiga :)
 
Ale tych temperatur po sprawdzeniu tego odpowiednią metodą to dalej nie podałeś...
Wartość var to jak dla mnie nie przyczyna, tylko skutek, jeśli gra traci na płynności to ta wartość rośnie.
Podaj mi jeszcze listę procesów działających w tle. Odpal menedżer zadań, przejdź do zakładki "Szczegóły" i porób screeny tak, aby wszystkie procesy były widoczne.

To, co mi jeszcze wpada na myśl, to ReLive. Uruchom ustawienia karty graficznej ("AMD Settings"), tam masz funkcję ReLive - wyłącz ją całkowicie. Jak jej nie ma to się nią nie przejmuj.
 
Nie widzę jakichś szczególnie podejrzanych procesów...
Możesz jeszcze spróbować założyć nowe konto użytkownika na Windowsie i na nim spróbuj zagrać, zobacz czy to coś da. Jak nie pomoże to brak mi na razie pomysłów, może karta/procesor ci zwalnia podczas gry z innego powodu.

Spróbuj jeszcze pobrać jakiś program do obciążania komputera (np. OCCT) i użyj go do sprawdzenia stabilności komputera. Uruchom każdy z testów, daj mu podziałać przez 10-15 minut i obserwuj co się z komputerem dzieje. Miej na oku temperatury (ten program wygrzeje twoje podzespoły bardziej, niż gry; temp. procesora nie powinna przekraczać 75C, grafiki: 85-90C) i zegary procesora i grafiki (zwróć uwagę na to, czy po czasie nie zaczynają one spadać do wartości niższych niż domyślnie). Poinformuj o rezultatach.

PS: "Serwis nie jest rozwijany. Zaleca się użycie innego serwisu do dzielenia się zrzutami ekranu" - to odnośnie programu, którego używasz do robienia screenshotów. Od siebie jako alternatywę polecam LightShot :)
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry