funko fusion

Survival Poradnik The Forest #3

Witam w kolejnym temacie który dotyczy gry The Forest. W tym poście opowiem o przedmiotach użytkowych które są potrzebne w grze. No dobra więc zaczynamy!

Plastic Torch(latarka)- Pierwszą bardzo potrzebną rzeczą w grze jest oczywiście latarka. Przedmiot ten emituje światło przed tobą, najjaśniejsze w grze. Latarkę możemy znaleźć w jaskini lub w walizce.

Baterries(baterie)- baterie potrzebne nam są do korzystania z latarki. Jedna taka bateria starcza na ok 10 minut i znaleźć je możemy w jaskini

Axe(siekiera)- W grze jest kilka rodzajów toporów. Używamy ich do ataku przeciwnika, lub wycinki drzew i krzewów.

Molotv(koktajle mołotowa)- Są najlepszymi broniami w walce z przeciwnikami. Jedna taka rzucona butelka potrafi podpalić nawet kilku mutantów a rzeczy potrzebne do zrobienia jej nie są trudne w zdobyciu. Dodatkowo mołotow to świetne źródło światła

Tennis ball(piłka tenisowa)- To również pomocny przedmiot. Może nam pomóc odwrócić uwagę przeciwnika(rzucając piłkę w inne miejsce, wtedy mutant będzie szukał źródła hałasu). Lub pomóc nam go zdenerwować. Piłkę tę możemy znaleźć w obozach mutantów przy ciałach tenisistów.

Bomb(bomby)- Służą nam do walki na odległość z przeciwnikiem. Wszystko co znajdzie się w polu rażenia zostanie porozrywane na kawałki przez ten przedmiot. Wytworzyć go możemy sami, jednak z większym trudem.

Flare(flary)- Flary są dodatkowym oświetleniem. Jeśli trzymamy ją w ręce daje ona nam światło(bardzo przydatne gdy nie posiadamy latarki). Po rzuceniu również daje nam światło.

Flare Gun(pistolet na flary)- Nie jest dobrym pomysłem na oświetlenie. Jeśli jednak chodzi o walkę na odległość, to on jest bardzo dobrym wyborem. Po wystrzeleniu flary w mutanta, ona go podpala i zabija w kilka sekund.

Źródła: Youtube Gry-online TheForestWiki

Myślę że dobrze opisałem te przedmioty. Wkrótce pojawi się kolejny temat dotyczący The Forest.
Pozdrawiam!
 
Back
Do góry