funko fusion

Strzelanki Pomóżcie .

B

baartii

Gość
Witajcie poraz kolejny !
Znowu mam problem z grą battlefield 3. Wszystko jest fajnie jestem zalogowany na battlelog no i wybieram sobie Kompanie włącza się gra wszystko jak na razie fajnie. Jest czarny ekran, po chwili pojawia się coś takiego jak na zdjęciu http://zapodaj.net/b26faf398ef9.jpg.html i nic. Ani żadnego menu ani nic caly czas jest coś takiego. No dobrze potem gra multiplayer. Wybieram sobie serwer wszystko fajnie gra się włącza słyszę już lektora itp. ale jest czarne ekran !! I tak cały czas .. A o grze "Współpraca jak to tam jest napisane powiem tak. Wybieram misję wchodzę do gry wsztstko jest dobrze jestem w grze mogę chodzić, strzelać itp, ale nie mam ani paska życia ani amonicji ani jakiejś mapki coś lektor tylko mówi, nie mogę wejść do żadnego samochodu i po 3min strzelania sobie wywala mnie z gry ..

Zdziwiło mnię trochę że gry instalowałem grę miałem napisane wersja rosyjska a tu bez żadnych spolszczeń lektorzy mówią po polsku, może ten fakt się do czegoś przyda .
I też może się przydać to, ze grę odpalam bez żadnej płytki .

Proszę o pomoc i to pilnie !
 
To było dokładnie tak. Kupiłem grę z polską wersją językową, zainstalowałem gre na kod z opakowania lecz gdy chciałem zagrać nie mogłem się zalogować do bottloga. Postanowiłem że kupie na allegro kod produktu żeby założyć nowe konto. Kupiłem i gdy instalowałem gre i jak wpisałem ten kod produktu to instalowało mi wersję rosyjską. Dobra wszystko ładnie zainstalowałem zalogowałem sie na battlelog i tak zdziwiło mnie to, że z trybie "współpraca" lektor mówił po polsku (jak mówiłem gdy podałem kod produktu pokazało mi się że instaluję wersję rosyjska a nic nie spolszczałem) no dobra ale nie miałem ani paska od amo ani życia mini mapki czy coś w tym stylu, oczywiście mogłem grać ale nawet nie mialem celownika. Noo i problem polega na tym, że nie mam menu w kompani tylko coś takiego jak jest tam na zdjęciu które umieściłem. Może to jest wina że kod produktu był do wersji rosyjskiej a instalowałem z płytki gdzie jest wersja polska. Komputer mam dobry napewno tu nie chodzi o wymagania sprzętowe ponieważ wszystkie mój laptop spełnia.
 
Back
Do góry