funko fusion

Strzelanki Pomocy z BF3 oraz Originem nie wiem co robic, blagam.

  • Thread starter Thread starter Bartek0029
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
B

Bartek0029

Gość
Witam

Kupilem wczoraj BF3 zainstalowalem go i przy instalacji wyskoczylo mi, ze mam wpisac kod do BF3 przepisalem wszystko z ulotki z pudelka nastepnie mi pokazalo, ze mam sie zarejestrowac na Origin zrobilem to. BF3 sie aktualizowal caly czas. Po aktualizacji BF3, klikam 2x myszka na ikonke i przekierowywuje mnie na strone loguje sie na strone chce dac kampanie i pisze mi, ze nie mam BF3. Na originie mi rowniez pisze, ze nie mam BF3. Sprawa jest jeszcze taka, ze najpierw mialem nick na Originie typu Gracz123 potem jak mnie przekierowalo na strone na strone z BF3 to wpisalem ten sam pisalo, ze jest zajety, wiec wpisalem nick typu Gracz321 (jest to przyklad) doslownie sie roznilo prawie niczym. Problem w tym jest teraz taki, ze na Originie mi pisze, ze BF'a nie mam jesli wpisuje kod to pisze mi, ze jest juz zuzyty. Na prawde nie wiem co robic. Pomocy na pewno sie odwdziedze. Z gory dziekuje.

Pozdrawiam Serdecznie.
 
Dostep do Origin mam tylko, ze mi nie pisze na nim, ze jest BF. Najpierw po pierwszym kliknieciu (po aktualizacji) kliklem w ikonke i przekierowalo mnie do strony tam wpisywalem nick pisalo, ze zajety tak jak mowilem, wpisalem inny loguje sie i nie moge grac. Nwm co robic.
 
Tak to wszystko dziala ok, tylko, ze jak jestem na stronie chce dac kompania np. to pisze, ze musze kupic ta gre i odsyla mnie do sklepu...
 
Wiem moj blad. Mam 2 konta na mailu tylko jak sie loguje poprzez wpiasnie adresu e-mail to mnie loguje na konto gdzie nie mam kodu. Mam pytanie teraz jak zmienic maila zebym mogl zmienic z tego starego konta na jakis inny mail, zebym mogl miec tylko na jednym mailu postac. W skorcie jak zmienic e mail na Battlelogu.
 
Mam pytanko skoro mam 2 konta na jednym mailu i jak wpisuje mail to mnie automatycznie loguje z kontem gdzie nie mam kodu, wiec teraz jak mam usunac z maila badz zmienic maila byle tylko sie pozbyc tego konta bez kodu z maila ?
 
Back
Do góry