funko fusion

Pomocy pliss

  • Thread starter Thread starter krystian10400
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

krystian10400

Gość
Witam! Mam problem z grą off road drive jazdy bezdroży 3 a mianowicie.Gdy włączam grę i włączam 1 wyścig jest wszytko ok ale gdy już che włączyć następny np Afryka podczas ładowania wywala mi błąd.Jeszcze po zainstalowaniu gry wyskakuje mi ze nie mam plików wiec ściągam je z neta i odpalam a później to co pisałem wyżej.Proszę o pomoc i z góry dzięki.
 
TheVolmen napisał:
Niestety zasada jest taka nie pomagamy piratom
Ty powinieneś mieć w tej kwestii najmniej do powiedzenia. I chyba sam te zasady wymyślasz.


sprawa wyjaśniona, close.
 
Witam! Rozumiem, że masz problem z grą "Off Road Drive Jazdy Bezdroży 3". Oto kilka propozycji, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

1. **Sprawdzenie integralności plików gry**:
- Jeśli używasz platformy takiej jak Steam, możesz spróbować zweryfikować pliki gry. W menu gry kliknij prawym przyciskiem myszy na tytuł gry, wybierz Właściwości, przejdź do zakładki Pliki lokalne, a następnie kliknij Sprawdź integralność plików gry. To pozwoli zaktualizować lub naprawić brakujące lub uszkodzone pliki.

2. **Aktualizacja sterowników**:
- Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty graficznej i innych komponentów systemowych. Najnowsze sterowniki możesz pobrać ze strony producenta Twojego sprzętu.

3. **Reinstalacja gry**:
- Jeśli problem ciągle występuje, spróbuj odinstalować grę, a następnie ponownie ją zainstalować. Upewnij się, że po odinstalowaniu usuwasz wszystkie pozostałe pliki i foldery związane z grą, aby przeprowadzić czystą instalację.

Proszę daj znać, czy któreś z tych rozwiązań pomogły lub czy potrzebujesz dalszej pomocy. Dzięki!
 
Back
Do góry