funko fusion

Strzelanki pomocy !!! CAll OF DUTY MW3

R

rafalb180

Gość
witam wszystkich po zainstalowaniu gry , gdy chcę odpalic ją to wyskakuje problem (Coaldn't load image 'xp')
gra powinna działac na xp bo w wymaganiach jest tak napisane a kopa mam dobrego i gra pojdzie
POMOCY BO NIE WIEM CO ZROBIC , jak przejsc system zeby gra odpaliła czy cos skasowac
plis pilne


tu macie link jaki błąd

http://screenshooter...9373225/episgxj
0
Cytuj selektywnie
 
Link nie działa...

A spróbowałeś przeinstalować ? -.- mi na XP leci bez problemu MW3
 
Mi tez -.-... Napewno twój komp spelnia wymagania? Poczytaj w google jesli tu nic nie znajdziesz, tam sie zawsze znajdzie ktos z podobnym problemem ; )
 
Jesli pobierales pirata, to nie masz steama -.- Jesli orginalna to (jak wyzej) przeinstaluj ..
 
Ale w google wpisać ten błąd to już boli... wpisz i poczytaj sobie na bank masz pirata, masa ludzi ma ten problem.
 
arty1 napisał:
chłopak chciał żeyście mu pomogi to go odesłaliści ja pirdl ...

Kurde ... Masz problem jakis chlopak chce by myslec za niego a w google jest ponad 519 tys stron zawierajacych ten blad ... wystarczylo poszukac tutaj sie pisze w ostatecznosci gdy juz google nie pomaga
 
arty1 zastanow sie jak cos mowisz -.-... Jak typ ma pirata to za h.. nie wlaczy bo potrzeba steama ...

Google nie szkodzi przyjaciele :)
 
Wiem... Ale mam mw3 i bez steama mu nie pojdzie po prostu -.- Steam jest potrzebny do samego odpalenia -.-
 
Boże człowieku... a czy potrzebujesz steama żeby odpalić CS'a NonSteam? nie pisz już w tym temacie jak nie ogarniasz.
 
Bujny :P napisał:
arty1 zastanow sie jak cos mowisz -.-... Jak typ ma pirata to za h.. nie wlaczy bo potrzeba steama ...

Google nie szkodzi przyjaciele :)


jak napisal Shark. A czy do CS Nonsteam jest potrzebny steam ? chyba nie . tak samo jest w przypadku COD4 MW3 wystarczy dobry crack i jedziesz :)
 
Spróbuj:

Kod:
Try running Setup.exe, which is located in the folder where you installed MW3 into.

Source: Google.com.

Chyba nie trzeba tłumaczyć.
 
Filemonovsky napisał:


Zastanów się jak coś piszesz -.- Jesli ci chodzi o COD4 MW to tam wgl NIE trzeba było steama 0.o Do cs Non Steam nie potrzebujesz Steam (bo jak sama nazwa mówi) działa bez... Lecz to jest tak zrobione, żeby się NIE dało włączyć... A juz multi na 1oo nie właczy bo rejestracji nie ma w grze, tylko w steamie... Ogl gra jest oparta na steamie, na którym podczas gry (kampani też) dostajesz odznaczenia itp. Bez steama połowa gry mu nie działała nawet gdyby miał takiego cracka.. Np. opcja Przyjaciele też jest na steam, bo wtedy zapisujesz to na steamie, a jak zapraszasz włącza się steam -.- A ty shark, japa tam, bo wiem, mój kolega miał tak samo... Przy okazji on mial orginał 0.o

#Edit

Zly dział -.- Mod jakiś niech przeniesie do "Problemy z grami" ... Przy okazji tam bedzie więcej odp. bo tu mało kto zagląda -.-
 
Back
Do góry