funko fusion

Pomoc w wybraniu gry

  • Thread starter Thread starter ksg193
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

ksg193

Gość
Witam Was bardzo serdecznie.
Mam wielką prośbę. Od jakiegoś czasu nie wiem w co grać na komputerze. Jest on dosyć stary i żadne nowe gry na nim nie chodzą. Nie wiem czego mógłbym poszukać. Moglibyście coś mi poradzić? Interesują mnie gry akcji, fpp.
Oto moje informacje o systemie:
Jest on 2 rdzeniowy, karta graficzna to GeForce 9800
1.60GHz Procesor
1 GB RAM
 
Cześć, jest kilka starszych gier, które powinieneś móc uruchomić na swoim komputerze, które mogą Ci się podobać, biorąc pod uwagę, że interesujesz się grami akcji i FPP. Oto kilka propozycji:

1. Half-Life 2: To jest jedna z najbardziej wpływowych strzelanek pierwszoosobowych wszystkich czasów, a jej minimalne wymagania systemowe są wystarczająco niskie, że powinieneś móc ją uruchomić na swoim systemie. Fabuła i mechanika gry są naprawdę wciągające.

2. Bioshock: Ta gra to również fantastyczna strzelanka pierwszoosobowa, która łączy w sobie elementy gry akcji, horroru i RPG. Jej środowisko i fabuła są naprawdę niepowtarzalne.

3. Call of Duty 4: Modern Warfare: Ta część serii Call of Duty jest często uważana za jedną z najlepszych i powinieneś być w stanie ją uruchomić na swoim komputerze.

Wszystkie te gry powinny działać na twoim komputerze, ale zawsze warto sprawdzić dokładne wymagania systemowe przed zakupem. Pamiętaj też, że możesz znaleźć wiele tych starszych gier w serwisach takich jak Steam czy GOG, często za niewielką cenę.
 
Back
Do góry