funko fusion

Survival [Pomoc w PvP]

  • Thread starter Thread starter siwyPvP
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

siwyPvP

Gość
Aby dobrze się "KLEPAĆ" napewno trzeba mieć dobry komputer, nie polecam klepać się osobą , które mają poniżej 50 fps, bo to jest bez sensu ;>.
STREFA :
Strefe należy zakładać naciskając sprint [ W ] i poruszac się w prawo [ D ] oraz w lewo [ A ], wtedy strefa wychodzi idealnie.


ZBROJA :
Najlepsza zbroja na klepe to diaxowy secik Prot 4 Unb 3 oraz Mieczyk 5/2, optymalne 2 koxy i 6 refili :>


UNIKANIE STREF:
Aby uniknąć stref powinno starać się uciec bokiem, lub najlepiej wejść w przeciwnika.


BRONIENIE SIĘ MIECZEM:
Jest taka metoda jak naciskanie na raz PPM i LPM. Niektórzy używają tej metody w bardzo złym momencie, po czym garda jest zbugowana i można popełnić duże błędy, aby dobre uzyc tej metody należy przycisnąć przeciwnika do ściany!!!



Z mojej strony to tyle :> POZDRAWIAM /siwYY



 
Ja się nie zgadzam ....
Optymalne z koxami to 3/4 koxy i 10 refów...
Przy dwóch setach polecane jest 5 koxów i 10-15 refów
Brakuje mi potek napisz coś o potach dodaj ss'y
z sterowaniem też dodaj , na jaki klawisz najlepiej mieć sprinta i też dodaj też coś od siebie
Pozdrawiam Geggu
 
Heh ja się biję na 35-40 fps'ach i jest git. Cała prawda żeby sie dobrze klepać wystarczy myszka Triple-Quadra Click , albo macro. Lub i to i to razem ;3
 
Makro na serwerach typu hardcore skkf, mchc jest karane banem, jak i triple-wuadra click :)
 
Ja uważam, że ten poradnik nie jest do wszystkich serwerów. Na przykład TopCraft, na każdą klępę gracze biorą około 4 setów 4/3, 5/3/2 ,32 koxy , 64 refy ;)
 
Ale jeszcze strefe się używa coś takiego jak 2x klikasz [W] i bronieniem się mieczem jest zawsze jak nie masz koxów ;) i tak samo się nie zgadzam z Geggu bo na przykład na hc biorą po 7koxów i 10refów i mięsko,(Jeżeli gildia ma beczke to też biorą miecz z knockback i na fose grają )
 
@ProSzybkiTyp , czy mi chodzi o rozszerzony skład tego tematu ? Jakbym chciał napisać rozszerzenie, było by wszystko o grze na fose, beczke itp.. A tak to napisałem dla tych co dopiero zaczynają swoją przygodę z PvP ;>
 
Wiem, jak będe wiedział dokładnie jak grać na beczki itp to zrobię bo narazie nie gralem na beczki wgl ;//
 
Nie wszystkie poradniki muszą być pod TopCrafta :)
Ten akurat nie jest ale jest na inne serwery :)
Fajnie ci to nawet wyszło
 
Jeśli chodzi o "optymalność" to każdy ma swoje upodobania, nie można powiedzieć, że "2 koxy i 6 ref" są optymalne, każdy klepie się tym co ma. Ja mogę powiedzieć, że wg mnie optymalne jest 10 koxów i 1 ref.
 
Back
Do góry