funko fusion

Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shootery

  • Thread starter Thread starter ninja666
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
N

ninja666

Gość
Wzięło mnie, by sobie postrzelać. Tym razem jednak chcę sobie postrzelać na całego. Polećcie mi jakieś dynamiczne strzelanki, w których wrogowie lecą na ciebie falami, a ty nie ściągając palca ze spustu i prując naprzód liczysz trupy już nie w dziesiątkach, a setkach, czy nawet tysiacach przy ostrzejszej rozpierdusze. Dobrym przykładem takiej gry jest Serious Sam. Przerobiłem jednak już wszystkie części (poza tą najnowszą, bo już mi się najpewniej nie uruchomi) po dwa razy i raczej nie mam zamiaru do nich wracać. Polecicie coś dla żądnego mordu maniaka? Gra nie musi wcale być nowa, ja nie dbam o to, by gra była dobra graficznie. Sprzęt macie w profilu. Standardowo dodatek orientacyjny - gameplay z pierwszego Poważnego Sama: [youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=QHZJ0de_I4Q[/youtube2]

Gry, w które już grałem:
-seria Serious Sam
-seria Painkiller*
-Nitro Family
-Bulletstorm*
-Doom 1 i 2
-Will Rock*

*Nie podobało mi się
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Dead Island, mi bynajmniej się tak szybko nie znudziła xD
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Tsa, jak to jest szybkie, dynamiczne, a przeciwnicy idą na ciebie falami, to jestem Hans Kloss...
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Dead Island jest dynamiczne, szczególnie jak się rzuci na Ciebie więcej niż 5 zombiaków, albo dobrze kopiesz, odpierasz ataki i walisz w łeb łopatą, albo spieprzasz gdzie pieprz rośnie xD Zombiaki także nie są powolne jak w serialu The Walking Dead xD
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Grałem w Dead Island. To jest w sumie rpg, a nie strzelanka. Jeśli chodzi o dynamikę i ilość mięcha do zabicia, to do Serious Sama się nie ima (jeśli przyjąć, że DI to jednak fps). Szukamy dalej.
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

killing floor bądź left 4 dead (ahh tyle spędzonych godzin, zwłaszcza w l4d świetna gra)
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

W obie te gry grałem, ale cóż, jak by nie patrzeć, to single player jest tam wciśnięty na siłę. W Killing Floor praktycznie nie ma go wcale, a w L4D są to misje, które nawet nie mają jakiejkolwiek ciągłości (po wyłączeniu gry tracisz wszystko, co dotychczas zdobyłeś w poprzednich misjach, łącznie ze statystykami), ale przyznam, że rzeźnia tam jest ostra. Niemniej to ciągle nie jest to, czego szukam...
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Jeżeli lubisz podpalanie zwłok lub spuszczanie się na nie, czy też odcinanie kończyn, albo wsadzanie tłumika w odbyt kota to zdecydowanie polecam Postal 2.
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

@up
Tyle już w niego grałem, że mam go dość na najbliższe 48 lat. Poza tym, to nie ten typ shootera. Zobacz lepiej gameplay, który dałem.
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Nie wiem, no to może Quake albo Unreal Tournament?
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

ja bym polecil Quake 4 i L4D2 . Nie jest takie krwawe ale mozna zagrac polecam DooM3 na twoim sprzęcie pojdzie na najwyzszych ustawieniach.
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

W Quake 4 już grałem. Całkiem niezłe było, ale cholernie trudne. Niemniej fajne. Co do Left 4 Dead, to grałem w pierwszą część i mi się jakoś tak średnio spodobała. To pewnie przez to, że nie ma żadnej spójnej kampanii single player. Jedyne co ma to pseudo-kampanie, które trzeba przejść naraz, inaczej traci się wszystko - bronie, statystyki itp. W Dooma 3 też grałem, ale za wolny jest. Chcieli z siepaniny zrobić pseud-horror. Nie udało im się zbytnio, imo. Myślę, że chyba sam coś znalazłem. Hard Reset wydaje mi się dobrym klonem Serious Sama. Grał ktoś? Co o tym sądzicie?
 
Re: Polećcie jakieś szybkie, dynamiczne i "rzeźnickie" shoot

Ja grałem w demo i mogę powiedzieć nawet, nawet. Ale warto zagrać, trochę zabawy wypływa z tej gry.
Jednak gra jest dość krótka i jak sądzi CD-Action 50 złotych to za dużo jak na taką krótką grę.
 
Okej, skoro lubisz takie gry typu "run and gun", to może być Tobie blisko do serii gier "Duke Nukem" oraz "Wolfenstein". Poleciałbym również "Left 4 Dead" - mimo, że jest to gra z gatunku zombie survival, to nie brakuje tu dynamicznej akcji i fali wrogów.

Pewnym wyjątkiem może być seria "Hotline Miami", która oferuje brutalną i szybką akcję, choć z perspektywy top down, a więc nie jest typową strzelanką FPS, ale ma dużo wspólnego z klimatem, który szukasz.

"Painkiller: Hell & Damnation" ma bardzo podobny klimat do "Serious Sam", choć z trochę mroczniejszą otoczką. Może Ciebie zainteresować, chociaż widzę, że seria "Painkiller" jako taka nie przypadła Ci do gustu.

Na koniec dwie propozycje poza typowym klimatem strzelanek, ale z dużą ilością przeciwników i bronią w ręku: "Dynasty Warriors" i "Devil May Cry.

Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Powodzenia!
 
Back
Do góry