funko fusion

Polećcie dobrego FPSa/TPSa

N

ninja666

Gość
Dobra, ścigankę znaleźć mi pomogli ludzie na innym forum. Teraz chcę sobie zrobić na kompie mix 3-4 gier i grać w nie naprzemiennie. Ścigałkę już mam (Insane 2 i Flatout 2), RPGa też (Mount and Blade) i teraz do kompletu mi potrzeba jakiejś porządnej gry akcji. Jeśli chodzi o strzelanki, to nie mam takich wymagań jak przy ścigankach, lecz wymagania także są: Nie może się dziać w okresie drugiej Wojny Światowej/wojennych klimatach, ani w realistycznej współczesności. Wszystkie inne klimaty, jak najbardziej. Nie może być także multiplayerowa (w rozumieniu "tylko multiplayerowa"). Nie chcę też, by miała w sobie przesadną ilość elementów skradankowych - wolę czystą akcję. Gra nie może mieć także żadnej obowiązkowej aktywacji przez neta/Steama/inne ustrojstwo tego typu, bo nigdy jakoś specjalnie nie chce mi się w to bawić. Poprosiłbym także o coś, co będzie chodziło na w miarę znośnych do grania ustawieniach i nie sprawi, że komputer zagotuje mi się od środka (załóżmy, niech będą to gry do 2006/2007). Co do roku wydania, to mnie nie obchodzi. Może być stara gra, może być nowsza, byle by była czegokolwiek warta. Jednak pamiętajcie o tym, że jest większe prawdopodobieństwo, ze w starszy tytuł już grałem i/lub go przeszedłem.

Mój sprzęt:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.6Ghz (2 rdzenie)
RAM: 3GB
Grafika: GeForce 8600GT 256MB
Sterownik grafiki: Microsoft DirectX 10
System: Windows Vista Business 32-bit SP2

Czekam na wasze propozycje i z góry dziękuję.
 
F.E.A.R
Call of Juarez Bound in Blood
Bioshock
Fallout 3 ( lekkie połączenie z rpg , lecz gra niesamowita ;)
Section 8 ( takiej akcji jeszcze nie widziales ;d )
Crysis
Far Cry 1 i 2 tez powinna złapać ( lecz jak dla mnie to w tej 2 za dużo chodzenia, szukania itp. )


A jeśli szukasz czegoś w dobrym klimacie w czasach 'nowoczesnych' to polecam Wolfestein 2009 (to single jest) gra jest na pewno godna poświecenia, dobrze rozwinięta fabula. Ostra akcja jest z umarlakami ( na początku jest trochę wolno ale z postępem w grze gra się dobrze rozkręca ) , walki z bossami i wiele innych. Osobiście uwalam ze ta gra jest najlepsza z tych wyżej wymienionych, a co więcej powiem Ci ze lepszej propozycji od tej gry tutaj nie dostaniesz. Gra po prostu miażdży i wciągnęła mnie na trochę :) ( sama gra jest krotka ale w kilku miejscach zatrzymywałem się nawet na parę dni :P )

Aaaa i jeszcze polecam grę polskiej produkcji firmy People Can Fly, Bulletstorm. Gra jest z tego roku ale powinna Ci pójść ;) Bardzo fajna akcja mam ja na kompie cały czas, duży plus za strzelania ze snajpy, za system walki dzięki któremu z potworami można robić niestworzone rzeczy i wiele wiele innych ciekawych rzeczy ;P
 
fallout 3 jak najbardziej fry cry nieeee
a od mnie to polecam ale dopiero 11.11.11r. wyjdzie Skyrim Powinno pójść nie patrz na wymagania producenta ;p
 
@AIFAM
W F.E.A.R. kiedyś grałem. Całkiem fajna gierka, lecz teraz nie za bardzo mam na horrory ochotę (zresztą rzadko kiedy mam). A co do reszty: No niby fajne gry, ale może dla odmiany podasz coś co by mi poszło na moim kompie? Najlepiej na wymaganiach zalecanych, bo na superminimalnych z 40 fps nie mam zamiaru grać.

@Nie!
Przecież Skyrim to RPG a nie FPS.
 
Mam Section 8 w reku teraz (oryginalne) i patrze na tył pudelka i spokojnie Ci poleci na średnich ;)
Crysisa tez mam teraz w rekach który również jest oryginalny, i pudełko tez 'mówi mi' ze Ci spokojnie poleci i wcale nie bd miał 40 fpsow ;p
Fallout 3 - może rzeczywiście przesadziłem bo wymagań to małych nie ma.

Mogę jeszcze dodać Tom Clancys Rainbowsix : Vegas, patrząc na tył pudelka ta gra tez spokojnie Ci pójdzie ;) Osobiście gra mi się nie spodobała i długo w nią nie grałem, ale wiadomo każdy lubi co innego. Grafika jest bardzo dobra jak na te wymagania.
 
Patrzyłem właśnie na wymagania Section 8 i Crysisa na jakichś stronkach. Te gry może i by poszły, ale strasznie ogranicza mnie karta graficzna. Obie gierki wymagają na minimalu karty 256mb, a ja taką posiadam. Na zalecanych w przypadku Section 8 jest 512mb, a przy Crysisie 640mb. Co do Rainbow Six - no przecież pisałem, że nie chcę niczego we współczesnych klimatach.
 
Vane napisał:
Crysis 1&2
Nightmare House 2
Battlefield
Call of DUty

FEAR

nh2.wecreatestuff.com napisał:
Nightmare House 2 is available for download, and requires Half Life 2: Episode 2 with a registered Steam client to run it.

ninja666 napisał:
Nie może się dziać w okresie drugiej Wojny Światowej/wojennych klimatach, ani w realistycznej współczesności. (...)Gra nie może mieć także żadnej obowiązkowej aktywacji przez neta/Steama/inne ustrojstwo tego typu, bo nigdy jakoś specjalnie nie chce mi się w to bawić. Poprosiłbym także o coś, co będzie chodziło na w miarę znośnych do grania ustawieniach i nie sprawi, że komputer zagotuje mi się od środka

O F.E.A.R. pisałem już wcześniej. Mój dalszy komentarz chyba jest zbędny.
 
Nie mam dużych wymagań, to wy źle dobieracie tytuły. Najpewniej jest to spowodowane tym, że nie czytacie pierwszego postu, tylko podajecie co znacie.
 
Serious Sam? Tak sobie przypomniałem że ten tytuł może Ci pasować :D
Rage? Post apokaliptyczny świat?
Borderlands?
Stalker?
 
Back
Do góry