funko fusion

Survival Pokaż swój świat minecrafta

  • Thread starter Thread starter GanD
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
G

GanD

Gość
Cóż, trochę mi się nudziło, postanowiłem więc zrobić fotki swojego domku (od zewnątrz, bo w środku miałem niedawno wizytę creepera :D ).

Na zdjęciach widać też mój nowy projekt glass tower, która będzie kończyć się pod niebem a potem przechodzić w dół aż pod wodę (na razie mam sam początek podwodnej części, co widać jako 3 pochodnie lekko z prawej pod wodą ;p ).

Jeśli wy macie jakieś ciekawe zdjęcia własnych światów to wstawcie je, zawsze można wybrać najciekawsze, chociaż każdy projekt jest tak naprawdę fajny ;]

20110519183534.png

Shot at 2011-05-20




@ Reuploadowałem obrazki ;p
 
Hehe, stronka nawala, ale zwykle wystarczy u mnie np. kliknąć na miejsce gdzie powinno być zdjęcie, żeby w nie wlazło.
Jak będę miał chwilę czasu to na innym servie spróbuję zuploudować.
 
Piękna Wioska lub już Miasto gratuluje chociaż jestem początkującym to od takich bym się uczył :)
 
ładnie ładnie, btw. Bakus

Czy ty nie jesteś czasem Bakuś2010 z Creeper-world?
 
chciałem wam pokazać pomnik ale się screen nie chce ładować a mapka się usunęła. Ale jak skończę robić zamek to go wam pokażę.
 
GanD napisał:
Cóż, trochę mi się nudziło, postanowiłem więc zrobić fotki swojego domku (od zewnątrz, bo w środku miałem niedawno wizytę creepera :D ).

Na zdjęciach widać też mój nowy projekt glass tower, która będzie kończyć się pod niebem a potem przechodzić w dół aż pod wodę (na razie mam sam początek podwodnej części, co widać jako 3 pochodnie lekko z prawej pod wodą ;p ).

Jeśli wy macie jakieś ciekawe zdjęcia własnych światów to wstawcie je, zawsze można wybrać najciekawsze, chociaż każdy projekt jest tak naprawdę fajny ;]

20110519183534.png

Shot at 2011-05-20




@ Reuploadowałem obrazki ;p



No no no niezle;p
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry