funko fusion

Pokaz Slajdów: ProStreet

N

ninja666

Gość
Ostatnio zainstalowałem NFS: ProStreet. Wszystko ładnie, pięknie dopóki nie zacząłem wyścigu. Nie przypominało to w ogóle wyścigu, a raczej prezentację w PowerPoint. Niezależnie od ustawień (próbowałem nawet uber-niskich) gra chodzi tak samo, czyli do dupy. Najlepszy wynik klatek na sekundę, jaki udało mi się osiągnąć, to jakieś 12. Teraz pytanie - ch*jowa optymalizacja gry, czy ch*jowy komputer?

Meine machinen:
Athlon 64 X2 5000+
3GB RAM
GF8600GT
Win Vista 32bit

Dodam jeszcze, że komputer swoje latka ma (bodaj 6-7) i stracił nieco na wydajności, ale nie zmienia to faktu, że wymagania tej gry spełniam jakoś 2krotnie. Co więc jest problemem?
 
Optymalizacja gry nie jest najlepsza ale nie tłumaczy to tego jak Ci ona działa u mnie na Radku 3850 a więc karcie porównywalnej klasowo z Ge Force'm 8800 GT, śmigało na najwyższych bez problemu.

Zazwyczaj to wina sterowników. Zaaktualizuj jeśli masz najnowsze i Ci naprawdę na grze zależy często pomaga instalacja starszych ;)
 
Akurat sterowniki to chyba mam najnowsze, więc można spróbować na starszych. Jak kiedyś jeszcze będzie mi się chciało z tym męczyć, to spróbuję, bo na razie tak się na to coś wkurzyłem, że nie mam ochoty na jakąkolwiek styczność z tą odsłoną NFS.
 
Back
Do góry