funko fusion

MMORPG Podsumowanie 2011r.

D

Dodatek

Gość
Jako iż większość portali o tematyce World of Warcraft podsumowuje cały rok 2011, pomyślałem iż warto by było zrobić coś takiego na naszym forum.
Drodzy użytkownicy GamesBoard.pl, fani World of Warcraft. Mam dla Was niezbyt miłą wiadomość, albowiem nie stworzyłem takiego podsumowania. Dlaczego? Już wyjaśniam. Każdy portal/forum o tematyce WoWa przez cały rok dodaje konkretne newsy na jego temat. Potem, na sam koniec roku administratorzy oglądają te newsy i je sumują. Z tego wszystkie powstaje piękne podsumowanie danego roku. Ja, jako iż nie mogłem pisać przez cały rok newsów na temat WoWa, nie mam takiej listy. Oczywiście mogę posłużyć się informacjami z innych portali/for, ale według mnie to będzie niezbyt miłe kopiowanie, które mimo zmiany słów i tak będzie pracą kogoś innego. Mimo tego jednak zostają w naszej pamięci najważniejsze fakty. Postaram się je poniżej opisać.

2011
Styczeń :
Nowy dodatek do WoWa, World of Warcraft : Cataclysm.
Czerwiec :
Zapowiedziano European Battle.net Invitational 2011.
Sierpień :
Odbycie się zapowiedzianego European Battle.net Invitational 2011.
Październik :
Blizzcon 2011, na którym ogłoszono, a że następnym dodatkiem który pojawi się po World of Warcraft : Cataclysm będzie World of Warcraft : Mists of Pandaria.

Jeszcze raz wszystkich przepraszam, ale nie chciałem kopiować czyiś prac.
 
Back
Do góry