funko fusion

Survival Podróbki! Czyli inni zastępcy Minecraft PE?

Witam! W poprzednim temacie pokazałem 2 podróbki Minecraft na wersję pecetową, w tym temacie pokażę kolejne 2 ale na Androida. No to zacznijmy od kilku słów od mnie :D

Podróbki Minecraft PE, czyli słabe często z wieloma błędami gry przypominające orginał, lub nie. Każdy twórca tej gry liczy na to, że fani Pocket Edition przejdą na jego grę i dadzą mu zysk. Ale jak jest na prawdę? Tego dowiecie się w tym temacie!

Pierwszą podróbką jest WORLD CRAFT

Gra do ściągnięcia w sklepie Play jest ogólnie na sam początek może trochę zachęcająca, jednak po krótkim czasie nasze zdanie względem tej gry się zmienia. Dlaczego? Trudno się poruszać, jest to nie wygodne a przy mniejszym telefonie może być jeszcze bardziej uciążliwe. Dodatkowo jest słaba grafika i słaba mechanika gry. No ale jeśli ktoś nie chce wydawać kasy na oryginalnego Minecrafta,to i tak pewnie będzie w to grał :)
View attachment 2117 View attachment 2118


Kolejną podróbką jest EXPLORATION LITE

Gra identyczna jak orginał, oprócz interfejsu i kilku innych bloków czy itemów nie daje nam nic innego.
Jeśli chodzi o animację i poruszanie się to na pewno jest to łatwiejsze i lepsze od poprzednika.
Jedynym minusem jest to, że jeśli nie kupimy wersji płatnej to nie zapisują nam się światy ani postępy, ale jeżeli ktoś myśli o jednorazowej grze to myślę że może spróbować

View attachment 2119 View attachment 2120

I to na tyle w tym temacie! Masz jakieś ciekawe wątpliwości co do tych podróbek?
Jeśli tak to podziel się nimi w tym temacie a ja uciekam robić kolejny.

Pozdrawiam i do usłyszenia! :)
 
Back
Do góry