funko fusion

Strzelanki Początki.

Tutaj w tym temacie możecie się pochwalić - czy też pożalić, jakie były wasze początki z cs:go? Jaka była wasza pierwsza ranga? Jaki pierwszy drop? Kto wam polecił cs'a?
--
Moje początki były takie:
- Całymi dniami i nocami grałem w Lola z kolegami i ten cały Lol już mi się nudził więc zapytałem kolegę: Jakie są jeszcze dobre gry F2P na PC'ta?
Wymienił mi kilka tytułów ale dodał jeszcze: Wiesz.. jest jeszcze taka gra tylko że nie jest już F2P.. Narazie zaczynam w nią grać lecz mogę Ci ją polecić. - I właśnie mówił o cs'ie :)
Gdy już dostałem keya (bo z allegro kupiłem lol) to wchodzę do gry - a tam error z rozdzielczością ekranu, tak na dobry początek :D
Po rozwiązaniu problemu poprosiłem kolegę żeby zagrał ze mną troszkę żebym już mógł wbić ten 3 lvl.
Oczywiście on sam mi wytłumaczył jak działa system rankingowy i jak zagrać turniejowe. Wbiłem 3 level, chyba w 3 dni z tego co pamiętam.. Kolega był też unranked ale miał już bodajże 7 wygranych rankedów a ja dopiero - 0. Większość turniejowych grałem sam ale czasami z przyjacielem lub dwoma. I po wygraniu 10 rankedów, cieszyłem się jak po daniu dziecku cukierka, dostałem Gold 4 i myślałem że to dobra ranga ale po długim czasie zrozumiałem że to jest poniżej normy :D
 
Kupiłem jakiś czas temu bo tanio było, zacząłem grać na początku tego roku, właściwie samemu. Wbiłem 10 wygranych dostałem gold 1 i na razie utrzymuję się na nim powoli od czasu do czasu grając rankingowe jak mam czas. na razie rozegrałem z 30 rankingowych, więc bardzo powoli to idzie, ale z 90% jest wygranych. :>

Kupiłem sobie operację, i pogrywam sobie po troszku w jakieś casuale / misje. Czasem wpadnie pare centów z dropa. :p Na razie najlepszy to UPS-S Royal Blue i Wildfire case, którą sprzedałem za jakieś 2.5 euro. Łącznie na razie z operacji dostałem ok 4 euro.

Natomiast robienie skinów to co innego. Spędzam więcej czasu w PSie i w workbench'u niż na granie. To takie moje małe hobby teraz. :)
Nie liczę, że wezmą mój skin do gry, robię to dla zabawy (też ćwiczę się w PSie), ale staram się je robić dokładnie i tak, że mogą zostać umieszczone w grze.
vvvvv Tam na dole można zobaczyć moje wypociny xD
 
Back
Do góry