funko fusion

Hack'n'slash Plotki i ploteczki o diablo 3

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Dużo można by mówić o przeciąganiu premiery przez blizzarda. Co ciekawe każdy spodziewa się czegoś na podstawie strzępków informacji i czytania między wierszami wypowiedzi szefostwa blizza.
Najprawdopodobniej Diablo 3 na półki trafi dopiero w lutym przyszłego roku.

Ciekawe jest również niedawno zapowiedziane demo Diablo 3. Niestety prawdopodobieństwo pojawienia się dema dopiero po premierze jest spore patrząc na historię studia.

Diablo będzie na pewno w polskiej wersji językowej i w nowych patchach do bety przewijają się już polskie nazwy :)
 
Najprawdopodobniej Diablo 3 na półki trafi dopiero w lutym tego roku.

Przeniosłem się w czasie ? Bo wydawało mi się ze mamy 2o11 o_O
 
Przecież demo już jest ..... Grałem gra jest suuper ale nie można wyjsc z miasta :(
 
tez miałam nadzieje, że na świeta juz bede mogła pograc sobie, jednak wciąz trzeba czekać, poki co wprawiając sie w klimat, gram w Diablo II oraz w nową gre rpg online naprawde jest spoko ;)
 
Przez ostatnie kilka godzin internet wrze od informacji, którą wypuściła strona mmorpgitalia.com
Nie podają dokładnej daty, ale sugerują swoim userom, że ją znają.
Prawdopodobnie data może zostać ogłoszona już jutro, ew w przyszłym tygodniu.
Wiele innych serwisów również umieszcza tę informację na swoich stronach. Według nich cena Diablo 3
wyniesie 54.90€ za wersję podstawową i 89.90€ za wersję kolekcjonerską.
Jako datę premiery, podają 17 kwietnia b.r.
Według Diablo Inc Gamers, powyższa informacja może być prawdziwa, gdyż 17 kwietnia wypada we wtorek,
a większość premier w Stanach Zjednoczonych ma właśnie miejsce tego dnia.
Jay Wilson zapytany o te pogłoski odpowiedział, że nie potwierdza ani nie zaprzecza, że data jest prawdziwa.

:twisted: :twisted: :twisted:
 
Coś ci nie wyszedł dowcip. Ach Ten Andy - pooglądaj se, może się czegoś nauczysz :)

A tak co do tematu to Blizzard w chooya leci i mam wyjeabongo w Diablo III bo mam słabego kompa, a na 30 FPS'ach nie będę grał w taką gierę :D
 
Back
Do góry