funko fusion

Przeglądarkowe Plemiona - czyli powrót do "dzieciństwa"

A

Anonymous

Gość
Naszedł nas (mnie i paru moich kolegów) czas wspomnień, a najlepsze wspomnienia z reguły pochodzą z kolorowych i wesołych lat uczęszczania do gimbazy :mrgreen: No i tak jakoś wypadło na tą przeglądarkową grę. Od tamtych czasów sporo się zmieniło, bardzo fajnie jest wrócić do czegoś takiego ;) Więc gramy na świecie 70 okupujemy kontynenty : 81,82,83,84 o ile dobrze kojarzę, mamy sojusz (kto zgadnie nazwę, dam repkę :lol: ) i sobie pogrywamy w wolnych chwilach. Jesteśmy na etapie stricte początkowym, więc wszystkich chętnych zapraszam do rejestracji.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, oto mój reflink : http://www.plemiona.pl/9116754-pl70.htm ... ite_linkrl i aby nie łamać regulaminu podaję także czysty link do rejestracji : http://www.plemiona.pl

JOŁ hehe
 
GexYqjK.jpg


:)

PS. Nie zabijajcie mnie za post pod postem :mrgreen: Chciałem się pochwalić jak plemię się rozrasta
 
Pamiętam, że w moim środowisku też był na to szał za czasów gimbazy :D i jeszcze jak dowiedzieliśmy się, że nauczycielka historii też w to klika... xD
 
Tak... Czasy gimnazjum! Grałem na świecie Classic, miałem ponad 1,5 miliona punktów ;) Wioski na 4 kontynentach, wojny z najlepszymi graczami... Szkoda, że świat zamknęli. Na innym już nie było tej prostszej, standardowej grafiki, tych samych zasad. Już teraz bym w to nie grał ;)

____________________
Diabeł tkwi w szczegółach tapety pokojowe chcesz poznać – wchodź!
 
Co powiecie na wystartowaniu na najbliższym świecie ekipą z forum? Może byśmy coś ugrali ;) A jak nie to przynajmniej będziemy się dobrze bawić. Jeśli jest ktoś zainteresowany prosze wypowiedzieć się w tym temacie. Mile widziane osoby doświadczone oraz osoby, które dopiero się uczą tej gry

____________________
Prawda w oczy kole szkolenia hr takie mamy ceny!
 
Gracie może w Tribal Wars 2? To druga odsłona Plemion i szukam osób do sojuszu?
 
ja polecam plarium sparta war of empires. Takie połączenie khan wars z plemionami :)
 
Ja w tego typu gry grałem wiele razy, miałem wiele podejść, ale po tygodniu (maksymalnie dwóch) zazwyczaj traciłem zapał i gra robiła się nudna. Z plemionami wytrzymałem trochę dłużej, ale ten typ gier chyba nie jest dla mnie ;)
 
Plemiona czym, że to były plemiona gierka po prostu taka nieziemska kurde w wakacje to siedziałem z kolegami grube noce na podbijaniu zamków na gadaniu o bzdurach. Tak poznałem sporo ludzi przez internet z całej polski. Ten klimat w tej grze jest zarąbisty!
 
Plemiona grałem grube miesiące i nigdy mi sie znudzic nie mogły nie daly po prostu rady chcialbym wrocic do plemion jak jeszcze grali kumple maniaczyli ze mną ludzi można było poznać dużo na dodatek jeszcze ci, których się atakowało, bo wioska całkiem przyjemnie wyglądała. Teraz powłowe kolegów pozakładało rodziny i nie maja czasu na zabawę:(
 
O kurcze Plemiona to była/jest kultowa gra! Nie zliczę ile bezsennych nocy się nad tym przesiedziało z kumplami. Ech teraz już nie wrócą te czasy. Ma się rodzinę i inne zajęcia, ale na pewno można to powspominać ze łzami w oczach. Zresztą od czasu do czasu lubię sobie wrócić do tej gry i jeszcze raz sobie zagrać.
 
Tak się dobrze o tej grze wyrażacie to może i ja się w sumie nią zainteresuję bo już tak trochę poszperałem w necie i to mi powiecie na potwierdzenie to jest akurat gra wymyślona przez polaków tak? Bo przecież akurat to jest zawsze lepsze przecież od tego no wiecie jak ta gra Tibia hahah
 
Plemiona to cała moja podstawówka, graliśmy z kumplami w nią baaardzo długo ^^. Na przerwach w szkole chodziliśmy zawsze do biblioteki tam zawesz komputer był i pokazywaliśmy sobie kto ma lepszą wioskę ^^
 
Back
Do góry