funko fusion

Platformowka/zrecznosciowka

S

Szaro

Gość
Witam.
Szukam gry typu Rayman 3, Rayman Origins.
Głównie chodzi o to, żeby była przyjemna grafika (może być 2d) i żeby gra była dość długa i trudna.
Nie chce gier typu Princes of Persia, Tomb Raider itp.
 
ahh gralem :D
ale nie chcialbym gry w ktorej latam z jakas bronia i strzelam do wszystkiego co sie rusza..
lepiej tak jak w Raymanie, ze np skacze na potworka czy cos.
Ogolnie mniej skupione na walce bardziej na przeszkodach
 
Croc: Legend of The Gobbos
Gex: Enter The Gecko
Crash Bandicoot 1-3 (na emu PSX, ale pograć idzie)
 
Gex jest w 2D. Jak chcesz więcej, to popatrz za ROMami gier na starsze konsole (np. Snes, Genesis). Od siebie polecam Sonic the Hedgehog i całą serię Mega Man.

EDIT: Oops, porąbały mi się tytuły. Myślałem, że pierwszy Gex zwał się Enter the Gecko, ale zdaje się, że jednak nie. Nazywa się po prostu Gex.
 
Witaj!

Rozumiem, że szukasz gry z przyjemną grafiką, która jest dość długa i trudna, podobnie jak Rayman 3 i Rayman Origins. Mam dla Ciebie kilka propozycji:

1. Hollow Knight - To jedna z najbardziej uznanych gier typu 2D Metroidvania. Gra charakteryzuje się piękną, ręcznie rysowaną grafiką oraz wysokim poziomem trudności. Rozgrywka jest długa i zapewnia wiele godzin zabawy, a liczba sekretów i wyzwań zadowoli każdego fana platformówek.

2. Ori and the Blind Forest - To przepięknie wykonana gra 2D, która jest znana z emocjonalnej fabuły i wciągającej rozgrywki. Wymaga precyzyjnego sterowania i jest dość trudna, co powinno spełnić Twoje oczekiwania. Kontynuacja, Ori and the Will of the Wisps, jest również godna polecenia.

Mam nadzieję, że te propozycje przypadną Ci do gustu. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, śmiało pytaj!
 
Back
Do góry