funko fusion

planetside 2 utrata pakietów

wróciłem do planetside po roku bo uleprzyłem sobie komputer(miałem jakieś 10 fps) i zacząłęm grać, ale kiedy tylko wejde do jakiejś więkrzej walki to server latency zaczyna rosnąć aż osiąga jakieś 30000ms i wyrzuca mnie z serwera. próbowałem na rużnych serwer jak emerald lae tam to samo. spingowałem serwer miller wierszem poleceń i utrata pakietów wyniosła 100%. Pomocy.
PS. nie wiem czy adres ip miller był prawidłowy bo urzywałem posta od twórcy z reddita z 2015 roku
 
nie spingowałem jescze google cztery razy i utrata wyniosła 0%

właśnie pinguje wp.pl i ping wynosi średnio 25 ms

// Posty sklejone - korzystaj z opcji "Edytuj"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I nie ma utraty pakietów?
Poza sprawdzeniem czy firewall ci tego w jakiś sposób nie blokuje (może go wyłącz na czas gry), dopytałbym się o ten problem na forum twórców gry, możliwe że mają jakiś system zabezpieczeń który z niewiadomej przyczyny odcina ci dostęp do serwerów - oni ci będą w stanie bardziej pomóc. https://forums.daybreakgames.com/ps2/index.php

Albo może po prostu trafiłeś na przerwę techniczną/serwery im padły :) Możesz podać ten adres serwera gry, który próbowałeś pingować?
 
1. kiedy pinguje adres ip serwera ps2 cały czas jest "request timed out"
2. kiedy pinguje wp.pl to jest "Reply from 212.77.98.9: bytes=32 time=(20-40)ms TTL=128
3. dzięki za link do forum twórców
4.spróbuje teraz z wyłączonym firewallem

a i jescze jak włanczam ps2 to wyskakuje taki komunikat. nie wiem czy to jest ważne:
"
20:47:02: Starting BattlEye Service...

20:47:04: Launching game...
20:47:08: Note: File blocks can be ignored if they don't cause problems with the game.
20:47:08: [INFO] Blocked loading of file: "C:\Program Files (x86)\kingsoft\ksdef\kis3rdhmpg.dll".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rozumiem, że masz problem z serwerami PlanetSide 2 i opóźnieniami sieciowymi. Oto kilka kroków, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

**1. Sprawdź połączenie internetowe:**
- Upewnij się, że twoje połączenie internetowe jest stabilne.
- Spróbuj zresetować router i modem.
- Jeśli korzystasz z Wi-Fi, spróbuj podłączyć komputer bezpośrednio do routera za pomocą kabla Ethernet.

**2. Zaktualizuj sterowniki sieciowe:**
- Upewnij się, że wszystkie sterowniki sieciowe są aktualne. Możesz je pobrać ze strony producenta twojej karty sieciowej.

**3. Sprawdź ustawienia gry:**
- W PlanetSide 2, wejdź do ustawień sieciowych i sprawdź, czy nie ma opcji zmniejszającej opóźnienia lub optymalizującej połączenie.

**4. Sprawdź działanie innych aplikacji:**
- Upewnij się, że żadna inna aplikacja lub urządzenie w twojej sieci nie zużywa dużo przepustowości. Możesz wyłączyć inne urządzenia i zamknąć aplikacje działające w tle, które mogą obciążać twoje łącze internetowe.

**5. Użyj IP aktualnych serwerów:**
- Skontaktuj się z pomocą techniczną PlanetSide 2 lub sprawdź najnowsze informacje na temat adresów IP ich serwerów. Różne serwisy mogą mieć zaktualizowane informacje na ten temat.

**6. Sprawdź lokalne ustawienia sieciowe:**
- Upewnij się, że zapora sieciowa (firewall) lub oprogramowanie antywirusowe nie blokuje połączenia z serwerami gry. Może być konieczne dodanie PlanetSide 2 do listy wyjątków.

Jeśli problem nadal będzie się pojawiał, rozważ kontakt z pomocą techniczną PlanetSide 2. Mogą oni udzielić bardziej szczegółowych informacji na temat problemów z serwerami lub twoim połączeniem sieciowym.

Mam nadzieję, że te kroki pomogą ci cieszyć się płynną grą w PlanetSide 2!
 
Back
Do góry