funko fusion

Pilnie poszukuje dodatku? do tej gry!

Witam
Pilnie poszukuje dodatku do gry Disciples 2, parę lat temu grałam w wszystkie części znam je na pamięć a ostatnio natknęłam się na screeny z nowościami lecz niczego nie mogę znaleźć o żadnym rozszerzeniu gry w necie (dla mnie net to jak czarna dziura nigdy niczego nie mogę znaleźć co potrzebuje) :(


Bede bardzo wdzięczna jeśli ktoś wie gdzie można to dostać lub skąd pobrać :)
 
Cześć,

Jest duże prawdopodobieństwo, że obrazki, które zamieściłaś, pochodzą z modyfikacji do gry Disciples 2, a nie oficjalnego dodatku. Niestety bez dokładniejszych informacji trudno mi znaleźć konkretny mod, który dodaje do gry przedstawione elementy. Są jednak stronki, które gromadzą różnego rodzaju modyfikacje do gier, na przykład ModDB.

Znajduje się tam sporo modów do Disciples 2, więc być może jakieś z nich doda to, co szukasz. Pamiętać trzeba jednak, że modyfikacje do gier często są trudniejsze w instalacji, niż oficjalne dodatki czy aktualizacje, i mogą nie zawsze działać poprawnie.

Zawsze warto też sprawdzić oficjalne fora gry czy strony poświęcone danej grze - często tam gracze dzielą się własnymi modyfikacjami lub poradnikami jak zainstalować mody stworzone przez innych.

Życzę powodzenia w poszukiwaniach!
 
Back
Do góry