funko fusion

Strzelanki Pierwsze wrażenia z gry

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Po kilkugodzinnym opóźnieniu w końcu można było aktywować klucz na steamie i zagrać w Brinka.
Wszystko fajnie gdyby nie dość słabo dopracowana gra pod kątem optymalizacji. Uboga ilość opcji graficznych oraz brak konsoli w grze nie zachęcają do spędzenia przy tytule więcej niż godziny.
Mam nadzieję, że poprawią to wszystko wraz z najbliższym patchem bo gra w tej chwili jest ciężka.
Tworzenie postaci tak jak pisano jest świetne, możliwość wielu zmian robi wrażenie. To samo dotyczy modyfikowania broni. Z mojej strony ogromny plus za polską wersję językową, dość dobrej jakości podkłady głosowe.
Gdyby nie mała ilość fpsów na pewno miałbym trochę lepszą opinię o grze jednak na razie uzbrajam się w cierpliwość i czekam na łatki. Nie rozumiem czemu jest to beznadziejne podświetlanie dookoła wrogów... przecież to działa jak wh. Czy tylko mnie się wydaje, że multi ma sporo rzeczy wspólnych co to w wolfenstein'ie 2009?
 
Kilka godzin? Ponad 12 h nie mogłeś aktywować :D
Ze wszystkim się zgadam. Gra fajna. tylko strasznie fps spadają, Oby to naprawili. Plus dodali konsole.
Duży plus za pełną Polską wersje.

Matti ja nie zauważyłem aby wrogowie mieli takie obramowania. Sojusznicy natomiast mają.
A jeśli wrogowie to dzięki umiejętności 1 klasy. Która może przebrać się za wroga i zaznaczać ich po kolei a jego drużyna w takim wypadku widzi danego przeciwnika.
 
Miałem okazję dzisiaj pograć chwilkę jedynie, bo juwenalia i te sprawy... Ale jak narazie jest podobnie tak jak powiedział Matti; fpsy często spadają co psuje zabawę z rozgrywki. Poza tym jest jednak bardzo dobrze i myślę, że jeżeli zagramy razem w teamie to będzie jeszcze lepiej. :D
Za tydzień będę mógł w pełni spokoju pograć i obczaić więcej szczegółów, jak narazie jest tylko dobrze.
 
Back
Do góry