funko fusion

Sport i wyścigi PES 2019! Oficjalne informacje!



Tak jak wczoraj zapowiedziałem, dzisiaj pojawia się temat dotyczący PES 2019. W wczorajszym poście zamieściłem kilka informacji które okazały się przydatne i faktycznie potwierdziły się - jeśli chcesz porównać wycieki z oficjalnymi informacjami zapraszam do ostatniego postu Kliknij tutaj!





Zaczynamy oczywiście od premiery gry która nastąpi już 30 SIERPNIA
W grze ma się pojawić wiele różnych licencji, lig oraz stadionów które mają za zadanie jeszcze bardziej rozbudować poziom rozgrywki.
Poza tym twórca przekonuje że nawiązał współpracę z wieloma klubami i ma zamiar wprowadzić nowe legendy do gry.

Tak jak w poprzednim temacie przypuszczałem - na okładce gry pojawi się Philippe Coutinho, a w wersji specjalnej - David Beckhamem. Piłkarze pojawią się tutaj nie bez powodu, twórca ma zamiar wprowadzić nowy system "realistycznych ruchów" i wyżej wymienionych dwóch piłkarzy otrzyma nowy system. Dodano element o nazwie High Performance Players, dzięki któremu cechy wybranych zawodników będą ulepszane na podstawie ich występów w prawdziwych meczach.



Studio Konami twierdzi że gra wprowadzi wiele nowych cech umiejętności które mają za zadanie polepszyć każdy moment spędzony na boisku. Oprócz tego studio zajęło się poprawianiem systemu strzelania który ma uwzględnić poprawioną fizykę piłki, pozycję zawodnika, zdolności ruchu i strzału etc. Każdy ruch od teraz będzie zależny od zmęczenia piłkarza. Poziom wytrzymałości ma mieć jeszcze większy wpływ na rozgrywkę, więc gracz będzie musiał lepiej zarządzać poczynaniami drużyny.






Twórca podgrzewa atmosferę zapowiadając polepszenie się grafiki kibiców, trawy a także globalnego oświetlenia dzięki użyciu oprogramowania Enlighten. Od teraz każdy z awatarów będzie miał wyraźniejsze szczegóły a w trakcie meczu możemy spodziewać się śniegu.


Co do myClub - PES 2019 zaoferuje nam nowych graczy, turniej ICC który będzie wdrożony do Master League, wymieniony tryb otrzyma nowy system negocjacji i żywe menu. Cała gra będzie miała do zaoferowania lepszy interfejs gry. W myClub z PES 2019 znajdzie się też tygodniowa liga PES, w której będziemy rywalizować z innymi graczami o pozycję w rankingu konkretnej dywizji oraz nagrody.


Zamieszczam oficjalny zwiastun gry poniżej:








Moim zdaniem gra zapowiada się ciekawie, o ile wydaje mi się że PES nadal nie może wyprzedzić Electronic Arts w sportowym wyścigu to w tym roku chyba Gamingowy olbrzym będzie na straconej pozycji a japończycy będą górą.
Wszystko standardowo okaże się w praniu.


Jeśli pojawi się więcej informacji na temat tego tytułu - pojawi się kolejny temat z nim związany
Pozdrawiam

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry