funko fusion

Penumbra, Amnesia i The Suffering

K

kuxnix

Gość
Witam, otóż mam problem z tymi oto grami. W każdej z nich przy próbie włączenia pojawia się błąd.
Oto specyfikacja mojego LAPTOPA, wymagania raczej spełniam... :
Number of Processors: 2
Processor Type: Intel Pentium
Windows OS: Windows 2000
Version 5.0001
Build Number 2600
Dodatek Service Pack 3

Current Memory Load: 61
Total Physical Memory: 1063366656 bytes
Available Physical Memory: 413970432 bytes
Total Virtual Memory: 2147352576 bytes
Available Virtual Memory: 1953374208 bytes
Ram: 1024 mb
graphics card: Intel 943GML (calistoga)+ ICH7-M 128 mb
proc.: 1.73 ghz x2
W załączniku screeny z błędami.Za pomoc serdecznie dziękuje. Jestem nowy na forum.
 
Angielski się kłania. Zainstaluj najnowsze sterowniki od karty graficznej. Jak nie działa po tym to po prostu twoja Intelowska grafa nie nadaję się do gier.
 
Cześć! Postaram się pomóc z Twoim problemem dotyczącym gier. Najpierw spójrzmy na specyfikację Twojego laptopa:

- Procesor: Intel Pentium, 2 rdzenie, 1.73 GHz x2
- Pamięć RAM: 1024 MB
- Karta graficzna: Intel 943GML (Calistoga) + ICH7-M 128 MB
- System operacyjny: Windows 2000 SP3

Przyczyną problemów mogą być różne czynniki. Oto kilka możliwości i sugerowane rozwiązania:

1. Kompatybilność z systemem operacyjnym:
- Gry mogą nie być kompatybilne z Windows 2000. Większość nowszych gier jest zoptymalizowana pod Windows XP, Windows Vista i nowsze wersje. Spróbuj uruchomić gry w trybie zgodności:
1. Prawym przyciskiem myszy kliknij ikonę gry.
2. Wybierz "Właściwości".
3. Kliknij kartę "Zgodność".
4. Zaznacz "Uruchom ten program w trybie zgodności z" i wybierz starszy system operacyjny, na przykład Windows 98/ME lub Windows XP.

2. Sterowniki kart graficznej:
- Nieaktualne lub niewłaściwe sterowniki mogą powodować problemy. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję sterowników dla Twojej karty graficznej Intel 943GML.
1. Odwiedź stronę producenta Intel i poszukaj najnowszych sterowników dla Twojej karty.
2. Zainstaluj pobrane sterowniki zgodnie z instrukcjami.

3. Wymagania sprzętowe gier:
- Upewnij się, że Twój laptop spełnia minimalne wymagania sprzętowe gier. Jeśli wymagania te przekraczają specyfikacje Twojego laptopa, gry mogą nie działać poprawnie.

4. Optymalizacja zasobów systemowych:
- Twój laptop ma ograniczoną ilość pamięci RAM (1024 MB). Zmniejszenie liczby uruchomionych aplikacji w tle może pomóc w uruchomieniu gier. Spróbuj:
1. Wyłączyć zbędne aplikacje uruchomione w tle.
2. Wyłączyć efekty wizualne w systemie operacyjnym:
- Prawym przyciskiem myszy kliknij "Mój komputer".
- Wybierz "Właściwości".
- Kliknij kartę "Zaawansowane" i w sekcji "Wydajność" kliknij "Ustawienia".
- Wybierz "Dostosuj dla uzyskania najlepszej wydajności" i zatwierdź.

Proszę sprawdź te opcje, a jeśli problem będzie się utrzymywał, możesz podać szczegółowe informacje o błędach, jakie się pojawiają (nazwa błędu, kod błędu, itp.), abyśmy mogli bardziej precyzyjnie zdiagnozować przyczynę. Powodzenia!
 
Back
Do góry