funko fusion

MOBA [Patch 6.7] Jedna z ważniejszych zmian, na którą wielu czekało!

S

Skayan

Gość
I JEST TO BUFF DLA IRELII
Oczywiście, żartuję, nie chodziło mi o to. (chociaż buffa dostała) Nie ma to prawie nic związanego z Irelią. Jest to nowa Rotacja Trybów Gry!

Co to właściwie oznacza?

To proste! W każdy piątek po południu ok. godziny 16 w kraju, gdzie leży serwer (godzina zależy od kraju, gdzie położony jest serwer) będzie 1 tryb, np. Ascension (Wyniesienie) który zostanie przez weekend, a w poniedziałek rano zostanie usunięty.

I teraz uwaga, cytuję: "Kolejka z rotacyjnymi trybami gry oferuje CO NAJMNIEJ jeden tryb gry w każdy weekend przez KILKA TYGODNI"
Zacznijmy może od drobnego wprowadzenia, jak ja to widzę.

Piątek popołudnie, pojawia się np. URF, trwa on kilka tygodni, np. od 15.04 do 02.05

22.04 pojawiają się np. Doom Boty, trwa np. do 09.05 (czyli mamy od 22 kwietnia aż 2 polecane tryby gry!)

29.04 pojawia się np. Jeden za Wszystkich, trwa np. do 16.05

Podsumowując możemy mieć 3 (lub więcej, nie wiem dokładnie ile, ale nie spodziewałbym się po Riot tego, że włączyli by więcej niż 3 tryby na raz) polecane tryby gry! Według tego, co napisałem to Ultra Rapid Fire, Doom Bots i Jeden za Wszystkich, które by były dostępne tylko w weekendy.
Jednak oficjalny harmonogram nadchodzących trybów gry będzie dopiero później. Jedyne co nam Riot napisało, to to, że Wyniesienie będzie jako pierwsze.

Co sądzicie o tej zmianie? Riot nie za bardzo nas ostatnio rozpieszcza? :D 3 lata temu bym nie przypuszczał, że będę mógł dostać skórki za darmo, teraz to. Jak dla mnie, League of Legends zmienia się na lepsze.

P.S. Jakby ktoś się zastanawiał, czy przyłączyć się do grona testerów to niech lepiej to przemyśli http://imgur.com/TrNrSo0
P.P.S. Summoner's Rift draft pick ;-;
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Back
Do góry