funko fusion

Parę pytań dotyczących gry HoI 2

  • Thread starter Thread starter speedy129834
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
S

speedy129834

Gość
Witam
Kupiłem sobie grę Hearts of Iron 2 no i zaczynam ją ogarniać mam teraz parę pytań:

1.Jak usunąć save gry ? ( zapis gry ) bo nigdzie nie ma przycisku usuń save ( wchodzę w menu gry klikam tryb jednoosobowy no i tam mam zapisy rozpoczętych wcześniej przeze mnie gry jak na któryś zapis kliknę to nie ma czegoś takiego jak 'usuń zapis' :(
2.Jak wejść w zapisaną grę / save ? klikam na zapis gry i nic nie mogę wejść w rozpoczętą przeze mnie grę wcześniej

P.S. zapomniałem dodać !!! gdy wchodzę w lokalizację pliku potem wchodzę w scenarios no i w save games i tam jest tylko plik temp a w poradnikach na you tube o edytowaniu save to tam ludzie mieli z 30-40 plików ... a ja mam tylko temp powinny być tam chyba nazwy zapisów gry i by wtedy można było usuwać itp. a ja mam tylko ten temp P.S. on jest jako plik w notatniku ... i jeśli otworze ten plik to jest notatnik ale jest pusty

Może to trochę dziwne pytania ale bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje za odpowiedzi :)
 
Witam,

Rozumiem Twoje pytania dotyczące gry Hearts of Iron 2. Postaram się jak najlepiej pomóc:

1. **Jak usunąć save gry?**
- Aby usunąć zapis gry w Hearts of Iron 2, musisz przejść do katalogu, gdzie zapisane są gry. Zwykle jest to ścieżka: `[Folder Gry]\scenarios\save games`.
- Jeśli widzisz tam tylko plik "temp" i jest on pusty, możliwe że gra nie zapisuje poprawnie Twoich postępów lub masz problem z uprawnieniami do zapisu w tym katalogu.
- Spróbuj uruchomić grę jako administrator. Kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierz „Uruchom jako administrator”. Następnie spróbuj zapisać grę ponownie.
- Jeśli katalog save games nadal ma tylko plik "temp", może być konieczne przeinstalowanie gry lub sprawdzenie, czy istnieją jakieś aktualizacje do niej.

2. **Jak wejść w zapisaną grę?**
- Jeśli po kliknięciu na zapis gry nic się nie dzieje, może to wskazywać na problem z plikiem save. Sprawdź, czy plik zapisu jest w katalogu save games i czy ma odpowiedni format.
- Zapisane gry powinny mieć rozszerzenie `.eug` lub `.eeg`. Jeśli pliki te są uszkodzone lub brakujące, gra nie będzie mogła ich wczytać poprawnie.

Jeśli powyższe kroki nie pomagają, warto sprawdzić spójność plików gry przez platformę, na której została zakupiona (np. Steam). Możesz również spróbować skontaktować się z pomocą techniczną producenta/dystrybutora gry.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą w rozwiązaniu problemu. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, pytaj śmiało!
 
Back
Do góry