funko fusion

Sport i wyścigi PAD - problem (PC) / F1 2014 + GRID Autosport

  • Thread starter Thread starter LetMePlayWithout
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
L

LetMePlayWithout

Gość
Witam, bardzo proszę o jakieś wskazówki w niżej opisanej sytuacji.
Kupiłem pada marki Joypad VAKO Pad GP-3755BK, którego chciałem wykorzystać do gier wyścigowych (tj. GRID Autosport + F1 2014). Jest problem z czujnością analogów. Jeśli chodzi o F1 2014 próbowałem wszystkich możliwych zmian ustawień (również zaawansowane) - bez efektu. Co do GRID, też jest lipa - ale nie kombinowałem nic.
System: WIN7 32 Ultimate

P.S: Temat też dałem w problemach, więc proszę o nie kasowanie tego tematu, może na dwa fronty uda się coś z tym fantem zrobić.
 
Szukałeś sterowników na stronie producenta ? Z padami w tej cenie zawsze są problemy. Często nie działają itp. Więc oddaj go jeśli możesz i kup coś lepszego...
 
Tamtego się pozbyłem, nabyłem GAMEPAD NATEC GENESIS P33 (PC) (dostałem zapewnienie, że ten PAD będzie działał, i nie będzie z nim różnych ceregieli) - i też dziwnym trafem nie da się ustawić tej kalibracji ? Wjazd w zakręt techniką żabki mogę sobie zrobić również korzystając ze strzałek, a chyba te gałki jednak powinny mi nieco urozmaicić "wejście" w zakręty
 
Wszystko to kwestia sterowników. Natec ma chociaż wsparcie producenckie więc poszukaj.
 
Sterownik z ich strony jest taki sam jak na płytce która była w opakowaniu z padem.
Pobralem ten sterownik i dalej nie potrafię wyregulowac tych analogow.
 
Back
Do góry