funko fusion

MOBA Ożywienie działu LoLa.

Witajcie.
Po długim okresie czasu wracam do prowadzenia działu LoLa. Otwieram rekrutacje na KidModeratora działu League of Legends. Zgłoszenia w tym poście.





Witajcie,chcę oficjalnie ogłosić
rekrutację na KidModeratora Lola i może to właśnie ty dołączysz do ekipy.



Wymagania:


- Poświęcenie przynajmniej 1h dziennie na ogarnięcie działu,
- Minimum 20 postów na forum,
- Umiejętność pracy w grupie, zespół musi być zgrany, żadnych kłótni
- Pojęcie o League of Legends
- Znajomość interpunkcji i ortografii oraz regulaminu serwisu




Zadania:



- Pisanie postów o tematyce Lola np. o esporcie, zmian w grze
- Dbanie o porządek w tematach (powstrzymywanie spamu/poprawianie błędów/zamykanie tematów/usuwanie oszustw tzw. FreeRP)
- Pisanie poradników lub tekstów przynajmniej raz na 2-3 tygodnie
- Zachęcanie ludzi do udzielania się w dziale(tworząc różne tematy do dyskusji)


Wzór:

Nick:
Wiek:
Coś o sobie:
Doświadczenie:
Dlaczego Ty?:



Masz jakieś pytania odnośnie rekrutacji? Pisz śmiało!
 
Nick: AdamKaj
Wiek: 15
Coś o sobie: Nazywam się Jakub Zygmunt mam 15lat i mieszkam w Stalowej Woli niedaleko Rzeszowa w województwie Podkarpackim. Moimi zainteresowaniami są : Uprawianie sportu dokładniej tennisa, gotowanie i profesjonalne granie w gry pc.
Doświadczenie: Jeszcze nigdy nie byłem, że tak napiszę ,,redaktorem,, więc dużego tego doświadczenia nie posiadam ale mam nadziej, że się spiszę !
Dlaczego Ty?: Jestem osobą miłą, zgraną, pomocną i myślę, że mogę pomóc w przywracaniu tego działu. Jestem bardzo dobrze obeznany w tą grę i cały czas jestem na bieżąco z nowymi aktualizacjami i zmianami !
Pozdrawiam AdamKaj !
 
Ostatnia edycja:
Nick: Skayan
Wiek: 15
Coś o sobie: Nazywam się Jakub Dadej, mieszkam tuż przy granicy polsko-niemieckiej w województwie zachodnio-pomorskim i obecnie uczęszczam do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Poświęcam sporą część swojego czasu na gry, oglądanie youtube itd. a po egzaminach mam jeszcze więcej czasu, ponieważ z planu zniknęło aż 5 lekcji. Moje zainteresowania to głównie informatyka, z której niestety musiałem zrezygnować, bo nie ma w pobliżu szkół z kierunkiem matematyczno-informatycznym, zamiast tego, zdecydowałem się na technika technologii chemicznej. Interesuję się także e-sportem ale nie na tyle, żeby sam sobie coś wyszukać na ten temat. Czasami zdarza mi się wejść na jakiś stream np. Izaka kiedy komentuje turnieje, np. Cluj Napoca czy MLG Columbus.
Doświadczenie: Trudno mi powiedzieć. Takie nie pewne 8/10.
Dlaczego Ty?: Gram w League of Legends od końca pierwszego sezonu (otrzymałem nawet skórkę Sędzia Kayle + Kayle, bo jej nie posiadałem ;p) oraz mam dostęp do PBE.
 
Back
Do góry