funko fusion

Strzelanki Overwatch - temat ogólny

Status
Zamknięty.
Na ostatnich targach w Bostonie - PAX East dziennikarze mogli zagrać w Overwatch, więc pojawiły się wrażenia z rozgrywki. Opinie są mieszane. Dziennikarze, którym gra się spodobała mówią, że może to być sukces na miarę Team Fortress, bo styl rozgrywki jest podobny.
 
Hmm, zatem możemy się spodziewać czapek i innych rzeczy byle by zarobić ;-;
 
Lepsze czapki niż silniejsze bronie czy płatne bonus do HP. Dopóki mikropłatności nie zamieniają gry w Pay2Win to nie ma się o co martwić. Czapki albo dodatkowe skórki dla postaci są z mojego punktu widzenia do zaakceptowania.
 
Czekam na ujawnienie kolejnych bohaterów, którymi będzie można grać. Podobno jesienią tego roku firma Blizzard ma otworzyć beta testy tego tytułu. Wtedy dowiemy się jak to wygląda w praktyce. Blizzard nie wydaje gier zbyt często, ale zazwyczaj są to co najmniej udane tytuły, oby w tym przypadku było podobnie.
 
Na początku jarałem się straszliwie ale po ostatnich gameplayiach mi przeszło, jakieś powolna i nieciekawa strzelanka jakich wiele...
 
Poczekamy, zobaczymy. Do tej pory jakoś nie było zbyt wielu informacji na temat tej produkcji. Najlepiej poczekać aż będzie faza zamkniętych testów beta (oczywiście liczba dopuszczonych testerów musi być spora przy grze online). Wtedy będzie można coś konstruktywnego powiedzieć na temat samej rozgrywki.
 
Myślę, że beta czy też alfa dla ludzi na zaproszenia wystartuje wkrótce, więc można się już szykować.
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry