funko fusion

Strzelanki Opinie na temat BF4

Ja gram w BF już od dawna, poświęciłem sporo czasu żeby w ogóle zacząć w nią grać i muszę przyznać że to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem jednak BF3 jest zdecydowanie lepsza niż bf4, jest dużo lepiej dopracowana

____________________
Tylko u nas na stronie http://ogrodzkatalogu.webs.com/ przekonaj się!
 
Moim zdaniem 4 i 3 są tak samo dobre i nie wiem czy potrafiłbym określić która jest lepsza. Gdybym musiał jednak poszedłbym w strone BF4 bo grafika jest ekstra.
 
Super gra. Świetny silnik graficzny (frostbite 3 sprawdza się rewelacyjnie). Szkoda tylko, że w multi jest masa błędów.
 
Ostatni patch, spowodował, że gra działa i wygląda tak jak powinna w dniu premiery. Szkoda, że niektórzy wywalili prawie 400zł, po to, by po takim czasie było można grać komfortowo :/
 
Skończyłem, całą serie gry batllefield.Wole trzecią część ponieważ jest bardziej dopracowana.
 
3 jak dla mnie bardziej dynamiczna :) Jak kupiłem 4 to zawiodłem się strasznie, ale ostatnio wróciłem to muszę przyznać, że teraz idzie już spokojnie pograć. Dopracowali co trzeba. Największy atut w porównaniu do 3 to levolution, ale jeśli ktoś chce mieć sporo map do ogarnięcia to polecam zakup 3 + Premium, bo to najlepiej wydane pieniążki na tytuł z serii BF.
 
Back
Do góry