funko fusion

Inne gry OnLive

C

CeLeS

Gość
120090408134531.jpg

Bawil sie ktos z was ta platforma ?
Ja obecnie sprawdzam sobie demowki ;)

Co nam daje OnLive? Mozemy grac i kupowac najnowsze gry na starych rzechach...

Co potrzeba? Dobrego neta ;)

Pogralem narazie sobie w 2 demowki chwile jak lezalem xD Ciut gierki na grafice traca ale mozna posmigac ^^ ciekawe jak pelne wersje sie prezentuja :) jak widac duzo ludzi nawet w multiplayery graja na tej platformie. A dzieki rozbudowaniu jej mozemy odpalic ja na kazdym systemie, na telefonie/smartphonie/tablecie, niedlugo ma wyjsc konsola. :) duze pole do popisu :) i to wszystko w "pseudochmurze"
 
na Galaxy S2 przy necie 6Mb/s oraz w szkole z 40Mb/s większych zastrzeżeń nie mam (Dawali Lego Batman za darmo na zawsze :P) chociaż 4,3" to nie to samo co tablet na którym imo przyjemnie się gra :D
 
czesto mnie rozlacza i czasem wogole nie moge sie polaczyc z OnLive ;/

ale posmigalem sobie w Mafie 2, Homefront na multi ( opoznienia pod wzgledem myszy... nie idzie za dobrze celowac ) Batmana i cos jeszcze chyba ;p

mieszane wrazenia ;) fajnie fajnie bo moge odpalic kazda gre ale wiekszosc tych tytulow moj netbook uciagnie :)
 
Dałbym im jeszcze trochę czasu na dopracowanie aplikacji. Jeżeli naprawdę będą to rozwijać w dobrą stronę to za jakiś czas gdy już światłowody zastąpią obecną infrastrukturę w Polsce, OnLive będzie czymś normalnym i łatwo dostępnym w naszym kraju, ponieważ na razie nie każdy ma możliwość skorzystania...
 
zeby jeszcze jakies pelne darmowe gierki udostepnili nie wiem stare hiciory czy cos idk
 
Hmmm...dosyć ciekawa rzecz ;d Zobaczymy z upływem czasu jak to będzie wyglądało, może coś zakupie w tym markecie ich. Właśnie zakończyłem triala FEAR 3 i muszę powiedzieć ze jestem pod ogromnym wrażeniem tej gry...po prostu cud o.o

teraz pora na metro :D
 
dobry sposob na zerkniecie jak gierka sie prezentuje :) nie trzeba demowek sciagac ^^ a tez zerkne sobie te gry zaraz ;p mafia 2 fajnie sie zaczyna ^^ myslalem ze inaczej bd
 
Back
Do góry