funko fusion

Akcja od Rowa 2 przez 3 aż do 4 i ogólne zmiany.

M

Mafioza

Gość
Witam...Chciałbym się zapytać w związku że posiadam Saints row 2 jak i 3 to zastanawiam się na Czwartej części...
Wiem że w rowie 2 nie było dopracowane Kierowanie natomiast w 3 części to poprawili gdzie jakość gry była fajna ale jakoś mnie nie zachwyciła.Może posiada ktoś Saints Row 4 i by mi pomógł się zastanowić czy gra jest warta uwagi i zakupu.
I co nowego wprowadzili to tej kontunuacji części ROWA !
Jeśli komuś się podoba bądź nie niech pisze swoją opinie !
Z góry dzięki ! ;D
 
Sorry wszystkich za błędy i WIELKĄ literę w środku zdania ale nie chciało mi się sprawdzać...Takie Lenistwo ;d
(Matti ty nawet nie komentuj bo wiem że zwracasz uwagę na ortografie i zaraz podasz jakiś link do dobrego słownika ortograficznego :D)
 
Siemaneczko ;)

Nie posiadam tejże gry, jednak ze swojego punktu widzenia polecam ją po obejrzeniu kilkunastu gameplayi od różnych Youtuberów.
Nie jestem fanem tej serii, bardziej oczekuję GTA V, ale to jedynie mój gust.
Wracając do SR4 także polecam Ci oglądnąć gameplaya, gdyż to jedyny dobry sposób, na ocenienie gry przed zakupem, jeśli żaden ze znajomych nie ma produktu.
Pozdro ~Wajcha :lol:
 
Jeśli cię to jeszcze interesuje, to zdam ci dokładną relację. Otóż, Saints Row 4 na początku miał być dodatkiem do The Third, jednak postanowili go wydać jako oddzielną grę. Czy dobrze zrobili, czy nie, to już nie mnie oceniać. Gra ci się nie spodoba, tyle ci mogę już powiedzieć. Więcej w niej absurdu niż w trójce (supermoce, ataki obcych itp.), do tego to jest z grubsza to samo co trójka z kilkunastoma nowymi bajerami (Dubstep Gun FTW). Możesz spróbować jeśli chcesz, ale jak spodziewasz się poważniejszej gangsterskiej gry akcji, to się ostro zawiedziesz.
 
Back
Do góry