funko fusion

Survival Oceloty

inu

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Gdzie znaleźć ocelota?

Oceloty tak samo jak w rzeczywistości mieszkają w lasach równikowy czyli w nowym biomie - dżungli.
Jeśli chcesz czekać w nieskończoność aż pojawią się kociaki możesz pomóc im się zrespić. Oceloty prowadzą nocy tryb życia więc po pierwsze szukaj ich w nocy, po drugie do zrespienia potrzebują poziomu świata +7 więc rozstaw kilka pochodzi. W przeciwieństwie do prawdziwych ocelotów te kanciaste łącza się w grupki więc gdy znajdziesz jednego - szukaj kolejnych.
Mają 10 pkt życia :)

ocelotim.png

Jak oswoić ocelota?
1. Weź do ręki surową rybę.
2. Podejdź powoli na odległość maksymalnie kilku kloców. STAŃ i nie ruszaj się!
3. Gdy zainteresowany ocelot podejdzie bliżej, powoli przesuń na niego kursor i kliknij PPM.
Oswojony ocelot zmieni się w KOTA :)

Koty w Minecraft:

W przeciwieństwie do udomowionych wilków którym tylko pojawia się obroża, koty wstępują w trzech umaszczeniach: czarne z białymi skarpetkami, rude oraz kota syjamskiego który oprócz szaty ma również inny kolor oczu - niebieski.
Możemy nakazać im usiąść lub wstać klikając PPM. Stojący kot będzie za nami biegał i teleportował się odstraszając przy tym Creepery.
Koty rozmnaża się rybami w taki sam sposób jak inne mobki (PPM). Kocięta jednak w odróżnieniu od mały owieczek czy krówek mają też małe główki. Umaszczenie kocięta zależy od rodziców.
kotkir.png

Jeśli masz łóżko :) Twój sierściuch na pewno je pokocha :p​


kocki.png
 
Oceloty były dla mnie tajemnicą do chwili gdy przeczytałem ten poradnik.
 
U mnie był ten sam problem co i u poprzedników. Nie miałem pojęcia do czego służą i czy tylko są takimi ozdóbkami do MC. Teraz jednak wiem do czego służą i jaki mają cel. Dzięki wielkie.
 
za znęcanie nad kotami jest ban? jesli nie to wbijamy AIFAM ^^
 
Back
Do góry