funko fusion

RPG Oblivion 4

  • Thread starter Thread starter TheVolmen
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
Status
Zamknięty.
T

TheVolmen

Gość
Witam ! Mam pytanie dot Oblivion 4 Czy opłaca sie w niego grać , podobno to bardzo fajna gra ale doradzcie wy prosze .
 
Opłaca się, ale pod jednym warunkiem: Nie oczekujesz długiej i wciągającej historii, gdyż główny wątek Obliviona jest przesadnie krótki. Poza tym to całkiem przyzwoita gra, zwłaszcza, gdy zmoduje się ją do własnych upodobań.
 
Jasne że się opłaca, śmiem twierdzić że jest w 3 najlepszych RPG wszechczasów,

Jak CI się spodoba to polecam również część wczesniejszą - Morrowinda. Grafika już niedzisiejsza, Ci co nie lubią dużo tekstu czytanego mogą się odbić, poza tym trzeba przemierzać wielkie odległosći na pieszo - gra jest więc dość hardcorowa ale jak CI się spodoba Oblivion to warto sprawdzić także Morrowinda.
 
No Morrwind widze fajny a czy ruszy na tym sprzecie AMD 1.6 Ghz 768 MB RAM 256 karta Gforce 6600LE Chodzi mi o Oblivion 4
 
Pójdzie ale na niskich detalach.

Grałem kiedyś na tym samym procku, 512 Ramu i troszkę gorszej karcie, ale niewiele, to ledwo zipało, ale szło, dałlo się w miare komfortowo pograć ;)
 
Śmiem wątpić, że na tym komputerze w ogóle się uruchomi. Mój kolega ma trochę lepszy komputer od twojego i mu Morrowind na medium przycina, a co dopiero Oblivion.
 
No to trzeba zagrac dziekuje temat do zamkniecia .<br /><br />-- 02 sty 2012, 19:31 --<br /><br />Szczeże to już grałem w te gre na tym pc ale to było tak do jaj takie chwilowe przejście gry
 
Po 1. Szczerze nie Szczeż
Po 2. Używaj funkcji raportuj (obok cytuj itp.) do zamykania tematu.
Po 3. W swojej sygnie napisałeś "Nauczyłem się pisać poprawnie :p" - nie widać.
Po 4. Nie ma Obliviona 4. Jest The Elder Scrolls 4 : Oblivion. Ładnie, ładnie -.-
 
TheVolmen napisał:
No to trzeba zagrac dziekuje temat do zamkniecia .

-- 02 sty 2012, 19:31 --

Szczeże to już grałem w te gre na tym pc ale to było tak do jaj takie chwilowe przejście gry

po co ten temat w takim razie?! grałes, chwilowo przeszedles?
do jaj? to kura chodzi z kogutem, a Twoje zdania czasami ciezko rozszyfrowac :/
 
Status
Zamknięty.
Back
Do góry