funko fusion

Obcy izolacja

  • Thread starter Thread starter karol2145
  • Rozpoczęty Rozpoczęty
K

karol2145

Gość
Witam mam problem w grze Obcy izolacja na pc.W misji 14 po wejsciu do windy która ma zawieść mnie z ula do reaktora gra wczytuje się bardzo,bardzo długo po czym można iść dalej ale nie ma celu misji itp.Wiem że jest coś nie tak bo normalnie powinno byc tam kilku androidów.Reinstall nie pomógł.Gra orginalna.Mam nadzieje że ktoś spotkał się z tym problemem i pomoże.
 
Sprawdź spójność plików na steam. Napisz też parametry kompa. Dużo problemów ta gra miała z powodu nieaktualnych sterowników graficznych.
 
Cześć! Rozumiem, że masz problem w grze **Obcy: Izolacja** na PC. W misji 14, po wjechaniu do windy, gra wczytuje się długo, a potem brakuje celu misji i wrogich androidów. Oto kilka propozycji, które mogą pomóc:

1. Sprawdź pliki gry
Upewnij się, że wszystkie pliki gry są kompletne i nieuszkodzone. Możesz to zrobić poprzez funkcję sprawdzania integralności plików gry w kliencie Steam. Wejdź w bibliotekę gier, kliknij prawym przyciskiem myszy na **Obcy: Izolacja**, wybierz Właściwości, a następnie zakładkę Pliki lokalne i kliknij "Sprawdź integralność plików gry".

2. Aktualizacja sterowników
Upewnij się, że masz najnowsze sterowniki do karty graficznej. Czasem problem z wczytywaniem i działaniem gry może być spowodowany nieaktualnymi sterownikami. Pobierz najnowsze sterowniki ze strony producenta karty graficznej (NVIDIA, AMD, itp.).

Jeśli te kroki nie pomogą, daj znać, a spróbujemy pomyśleć nad innymi rozwiązaniami!
 
Back
Do góry