funko fusion

Strzelanki NQ 1.3 niedługo testy

Matti

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Z informacji podanych na forum twórców jednej z najpopularniejszych modyfikacji do Enemy Territory wynika iż niedługo doczekamy się testów jej najnowszej odsłony!
Wersja oznaczona numerkami 1.3 zagości na testowych serwerach już w pierwszym kwartale 2012 roku. Zobaczymy jak chłopaki z SS uporali się chociażby z brakiem supportu PB czy bugami które w między czasie wykryto w innych wersjach ;)
 
Jak narazie nic się nie podziało jeśli chodzi o wydanie, ale...

Napiszę tylko, że wywalono BAR-a u alliesowego coverta i zastąpiono go bronią Johnson M41 LMG w celu wyrównania szans teamów. BAR został w wyposażeniu Żołnieży.
Dodatkowo jest wsparcie dla monitorów szerokoekranowych i menu nie są rozciągnięte na boki jak to ma miejsce normalnie.
Dodano także "killcamy". Jest to obraz kamery wyświetlający się po lewej stronie (jak inne camy, np. of pfa czy mortara) jednak widok z tej kamery to replay tego jak ktoś inny wcześniej zabił gracza. Trochę jak w CoD 2. Nie wiem czy jasno opisałem (-;
Informacje od głównego developera oraz prosto z testowego (narazie zamkniętego) serwera.
 
Narazie serwer ma build tylko na linuksa. Spytam deva NQ czy można wpuścić ludzi (-;

Są też duże szanse, że NQ będzie miało build 64bitowy dla linuksa. Męczę gościa o to juz 2 miesiące. Pewnie mało graczy tutaj używa linuksa, ale administratorom serwerów może się przydać.

No ale wiele znowu się tez pewnie nie zmieniło w stosunku do 1.2.9. Nie mam dokładnego CHANGELOGa niestety, więc nic więcej nie powiem.

Za to z tego co widzę, w domyślnym konfigu w g_censor jest pewne polskie popularne słowo na K kończące się na A mające 5 liter :P
 
Z tego co wiem to mieli dłuższą przerwę po prostu. ;P
Mam nadzieje, że wyjdzie to 1.3.0 w końcu, bo jak dla mnie NQ to najlepszy mod żeby ustawić go pod rozgrywkę prawdziwie WW2. Kolejny etpub, a reszta to już takie 4fun robią niekoniecznie związane z tematyką WW2 (jak np. tripmine w nitmodzie) ;\
 
Back
Do góry