funko fusion

Strzelanki Nowy trailer z singla :D

inu

Administrator GamesBoard.pl
Członek Załogi
Administrator
Zapraszam do obejrzenia świeżego trailera z trybu single.

Miejmy nadzieję, że przed premierą dostaniemy jeszcze kilka kęsów :D Bo nie wiem czy rozbijać już świnkę skarbonę na preorder :D



[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=Mmr2h-JVpjk&feature=player_embedded[/youtube2]​
 
:O! Nie wierzę! Grafika komputerowa z roku na roku jest coraz bardziej realistyczna... Z takim postępem boję się co będzie w 2015roku... Co do trailera to bardzo ciekawy i realny. Pięknie odwzorowane znane zakątki ziemi. NIedługo będzie tak ze będę mógł w grze wejsć do mojego domu w Legnicy...
 
Grafika grafiką, na starym silniku i tak jest słaba.
Co do 'zakątków'... od kilku miesięcy znamy fabułę MW3 :) a, że zwiedzimy trochę świata

Dharmasala, Indie
Nowy Jork
Samolot wiożący prezydenta Rosji
Miasto w Sierra Leone
Londyn, Anglia
Mogadisz, Somalia
Hamburg, Niemcy
Paryż, Francja
Praga, Czechy
Zamek w czeskich górach
Berlin, Niemcy
Kreml - Moskwa, Rosja
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Waszyngton D.C.

źródło: Kotaku.com

to musieli się postarać :D
 
Na pewno pod względem fabuły ;) Na filmiku widać Cpt.Price który jest z nami od 2 części bodajże i który zginał w mw2 ale to szczegół xD Tyle ze COD sie tak nie spieszyło z premiera i wyjdzie wszystko w wersji finalnej ;)
 
No no no całkiem nieźle zrobili.. Tak ja Vane powiedział ciekawe co będzie się działo za kilka lat :P
 
Wow swietne ale na moim starym kompie n
na 100p nie pójdzie ale na pc oczywiscie.
Wiadomo kiedy premiera?
Ps. Battle matti sobie kupi to ci pozyczy:D(albo ci wysle jeszcze 70tys punktow:D)
 
zaxer co ja ci mówiłam o ort?!!!


co do śpieszenia się :d tak jak Matti mówił, wypuszczają nową grę co rok :D no ale chyba i tak więcej zarobią a ten sposób :))
Ja mam tylko nadzieję, że mutli MW3 będzie lepsze od BlackOpsa bo nie chcę znów wyrzucić kasy w błoto.
 
Aha, nic nie zrozumiałem z wypowiedzi Zaxera.

Co do Call of Duty to mój rozwój na tej grze skończył się na Call of Duty 2, później usłyszałem o Call of Duty: BO a tak to nie interesowałem się losami tej serii.
 
No być może. Właśnie teraz nadrabiam te lata i od kolegi pożyczam CoD3. Przejdę go i kolejna część :) Niedługo zasmakuję tego wspaniałego multi :)
 
Back
Do góry