funko fusion

Akcja Nowy trailer Assassin's Creed Revelations

Ten trailer jest po prostu genialny. Oglądałem go wczoraj co najmniej ze sto razy i nadal mnie fascynuje. Utwór, którego użyli jest niesamowity... Wystarczy wpisać na YT "Woodkid - Iron" i wejść w pierwszy filmik, gościu zrobi karierę właśnie dzięki temu trailerowi. Po drugie aranżacja, która idealnie łączy się z rytmem muzyki. Moment, w którym pojawia się Altair podczas walki i ta króciutka przerwa w muzyce... GENIUSZ! Nie mogę się doczekać na Revelations, chociaż ciężko będzie pożegnać się z Eziem - bo jak wiadomo, to ostatnia część z jego przygodami.
 
Nowe Pokolenie to musiałoby być o dzieciach Desmonda, bo te Ezia to raczej takie niezbyt nowe. :D
A ja myślę, a raczej mam taką nadzieję, że kolejna część rzuci nas do czasów teraźniejszych i będziemy sterować już tylko Desmondem. Chociaż wątpię, by Ubi wysilił się na tyle pracy i pomysłów, bo Des musiałby gdzieś skakać, a wieżowce to chyba dla niego za dużo. Czas pokaże. :D
 
Tak oglądam sobie ten trailer i myślę wycinamy całą armię? Bez problemu ... ale co to? Jak to bohater nie jest niepokonany? Potem: no tak sceneria jak w jedynce. Zobaczymy co będzie dalej ... przecież wiem - zepchnie go z tego rozbiegu i nasz bohater znowu przeżyje. Finał okazał się jednak zaskakujący. Pętla!? Oj nie, nie ... tak się to nie może skończyć. Bohater jak zwykle wychodzi prawdopodobnie cało. Taka promocja gier zapowiada coś niesamowitego.
Powiem więcej, jest w 100% pewne, że Ubisoft nie odpuści. Od moich początków z AC była zaskakująca możliwość wspinania się. Coś wspaniałego po prostu. Aż się łezka w oku kręci.
 
Fajny Trailer ^^
Dopiero przeszedłem AC I a tu już IV ....
Muszę szybko nadrobić :}
 
To bedzie coś pięknego dla fanów Assassina (sam nim jestem)
Graficznie ma być jak filmie. (moim zdaniem już pokazali klase grafiki w Brotherhood)
mają być poprawione ścieżki dźwiękowcze w grze. (chodź i tak sa wspaniałe)
Ja tak samo jak Nietzsche oglądałem go kilkadziesiąt razy ;] a to za sprawą animacji Podobnej do normalnego filmu ;] Bajka zrobić coś takiego ;D
i dochodząc do końca słyszałem że ma być film w 3d o assassin's Co mogło by się zapowiadać doskonale ;] !
Nie mogę się doczekać aż po pykam w Assassin's Creed Revelations na moim XBOX'sie

Powodzenia i pozdrawiam Nie !
 
Back
Do góry