funko fusion

Nowy Komputer(prosze o szybką odpowiedz)

M

Mechnord

Gość
Panowie , Panie , mam taki dylemat ze zamowilem komputer , ale znajomy mi powiedzial że slaby procek jak na gry typu gtaV i ogólnie nowe gry , mianowice doradzcie co moge zmienic nie zmieniajac kosztów zbyt dużo(mam niedużo czasu zeby zadzwonic i zmienic jakąś część) .

oto specyfikacja:

Płyta głowa : GIGABYTE GA-H81M-S1 LGA1150 ///200 zl
Procesor : PENTIUM G3260 3.3GHz/3MB LGA1150 BOX ///280 zl
Pamiec: GOODRAM DDR3 PLAY 8192 PC1600 BLACK CL10 ///185 zl
Dysk: SSD PLEXTOR PX-128M6S 128GB 2,5" SATAIII ///310 zl
Karta Graficzna: ZOTAC GeForce GTX 760 2GB DDR5 ///830 zl
Napęd : DVD-REC SAMSUNG SH-224FB/BEBE SATA CZARNY BLUK ///60 zl
Zasilacz: I-BOX CUBE II 700W APFC 12CM FAN BLACK ///140 zl



Ps. Komputer przeznaczony przeważnie do gier.Z góry dziekował bym za szybka odpowiedz i sprecyzowane co zmienic na co i odrazu moje pytanie czy to bedzie ze sobą wszystko ładnie działało.
 
slyszalem ze i3 a ten to to samo bo i3 wyswietla 4 rdzenie a tak naprawde ma 2 rdzenie a 4 wątki i ze to nie ma roznicy w tych procesorach a i3 stosunkowo droższe sa o troche od pentium , ale czy to prawda czy tylko gadanie goscia ze sklepu to nie wiem.
 
Jak do karty za 800 zł możesz dorzucić taki procesor? Szkoda
tylko kasy i takiej karty graficznej. Tak, kolega ma rację, na takim kompie nie pograsz w GTA V.
I takie pytanie: gdzie dysk (oprócz SSD), chłodzenie i obudowa?
Lepiej dorzucić i-3 niż potem masz narzekać.


obudowa tez bedzie w sumie nie zapytalem jaka myslalem ze to nie istotne , o chłodzeniu nic nie wiem jestem zielony w tym temacie , mozliwe ze kolo 300 zl moge dozucic do procka kupie juz cos wtedy ? dysku oprocz ssd nie bedzie do 10 nastepnego miecha kazdy wie dlaczego pewnie ;p
Wiec procesor zmieniam jak byscie mi napisali na jaki dokladnie to byłbym wdzieczny tak jak mowie 300 zl moge dożucic do procka, czyli 580 zl to budżet na procesor.
co do obudowy bedzie nie wiem jaka standardowa mysle jakas.
jesli cos chcecie wiedziec wiecej piszcie odpisze szybko.
 
Back
Do góry