funko fusion

Strzelanki Nowy Counter Strike! :D

Wszystkie mapy które były pokazane na tym filmiku to tylko przeróbki.. Modele też pewnie aby dodane.. Myślę że i tak najwięcej ludzi będzie grać w wersje 1.6... W tym Global Offensive, ciekawi mnie menu kupowania broni, całkiem fajnie to zrobili, i jeszcze ta grafika :>.
Na Moje zdanie jak na razie wychodzi cs 1.6, Z tego filmiku wynika że całkiem podobne wszystko jest :).
 
Global ma większe wymaganie niż cs 1.6 więc mniej graczy w to zagra ;p
Najlepsze tam to kupowanie broni :P
Bardzo mi się podoba !
 
Grafika bardzo dopracowana, ale nic i nikt nie pobije kupowania broni:D
Idealne ;]
 
Na początek na szczęście nie każde dziecko będzie miało tyle kasy, żeby kupić GO, więc dlatego prawdopodobnie zakupie sobie grę od razu. Ale po roku jak cena spadnie 1.6 będzie mniej popularny od swojego następny. Dzieci uzbierają te kasę z kieszonkowego i kupią grę za połowę ceny, która była podczas wejścia jej na rynek. I nie będzie już forów z mega ilością serwerów 1.6, bo mało kto będzie w to grać. A ci mega entuzjaści 1.6, nie będą tyle grać, bo nie będą mieli z kim.

Ci mega entuzjaści to albo ludzie ze słabymi kompami, albo ludzie nie wydający powyżej 20zł za grę, albo ludzie którzy mieli tą smutną okazję porównywać source i 1.6. Ludzie w GO nie chcą samej grafiki, bo gra upadnie szybciej niż powstała, ale porządnego silnika. Miejmy nadzieje, że w końcu dobrze zoptymalizują silnik Source`a i w końcu będzie można zobaczyć normalną fizykę.

Ps. Mogli parę rzeczy ukraść z promoda np. obok pasku życia widzimy ile osób żyje (3vs5) oraz (może dodali, bo nie widziałem tabeli, ale wątpię) w tabeli ile kasy mają towarzysze z drużyny.
 
Do 2013 to ta gra sie zmieni 10 razy jak nie wiecej ;) Nie podoba mi sie ten filmik (nie lubie sorca)...widac na filmiku ze chca wgrysc sie w klimat nowoczesnych gier COD BFA i takie tam...Robia wieksze mapy, dokladniejsze modele itp. Ciekawi mnie jeszcze w ktorym kwartale ta gre wyjdzie, bo na pewno nie bedzie to taki hicior ze kazdy bedzie na niego czekal. W 2013 pewnie wyjdzie jeszcze pare ciekawych tytulow wiec z csem beda musieli sie gdzies wcisnac, bo wiadomo ze jak przykladowo wyjdzie COD nowe, czy nastepny BF czy cokolwiek typu NFS 2013 czy to GTA 5 czy 8 to CS bedzie gdzies w cieniu i sobie valve nie zarobi tyle co ma w planach zarobic.

Ja osobiscie mam nadzieje ze klimat gry sie nie zmieni bo wtedy to juz nie bedzie ten sam cs ;)
 
Moze zrobią jakiś krok tez w Cs 1.6 żeby utrzymać popularność na równym poziomie :)
 
[youtube2]http://www.youtube.com/watch?v=NnZ8uj0kuXI&feature=related[/youtube2]
Hah ^^

Jestem dziecko i mam słabego kompa ale i tak kupie :P
 
odgrzewaja kotleta... jedyny chyba plus to ze bedzie multiplatformowy ;)
dla mnie mogli by wykupic promoda lekko go przerobic dac te multiplatformy i rankingi i gitara -.-
menu zmienili zeby konsolowcy mogli kupowac ;p
te nowe granaty ( koktajl molotova i fake shooty nie podobaja mi sie -.- )
modele postaci tez ciulowe..
mapy ladnie zrobione az bym sobie juz posmigal ;p
ale te nowe bronie no nie wiem...
 
Nie jest tragedia, ale też szału nie ma. Przypuszczam, że nie będzie to większy hicior od CS: Source.
 
O lol to jest tragedia z Globalem.Myślałem że to będzie najlepsza część a to tylko przerobione mapy i tekstury...
 
Śmiech na sali ;p próbują pognać za nowymi produktami a mogą w zasadzie zostać przy 1.6 i CSS one się sprzedają i zawsze będą a tutaj nawet grafiką nie zaszaleli twórcy i 0 kreatywności... dodać grafe wrzucić starsze bronie i mapy. Lipton 100%...
 
Leeee.... Nowy kanter strajk -.-... Leeee... Znowu bedzie historia z Sourcem... Najpierw bedzie ns i steam, potem only steam, potem jak na poczatku, a potem narobia cheatow i znowu only steam zrobia... Nowy cs to dno tyle powiem 0.o

E lamer te kurczaki - c4 na prawde sa? ^^
 
Mozliwe... Lecz mapy mogły by zawierać więcej elementów ... Chociaż programy do robienia map w CS tego nie upraszczaja ;(
 
Back
Do góry